2:2
1:0
- : -

Florbal Slow Shoes Holešov - TJ Sokol Lanžhot 5:4
5. Radek Mikšík, 9. Petr Lánský, 27. Jiří Provazník, 29. Zdeněk Stibora, 32. Jiří Provazník - 3. Miroslav Máčal, 8. Jakub Starý, 29. Martin Dlouhý, 30. Martin Drobík; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1 + Jakub Starý OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Luboš Janalík ? - Petr Lesko ?; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:0;
45:00
31:22
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jiří Provazník, asistoval Jaroslav Valenta (5:4).
30:00
30:00
29:22
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Martin Drobík, asistoval Přemek Kořínek (4:4).
28:54
Timeout TJ Sokol Lanžhot
28:54
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Zdeněk Stibora, asistoval Aleš Trněný (4:3).
28:28
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Martin Dlouhý, asistoval Jakub Starý (3:3).
26:01
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jiří Provazník, asistoval Jan Vysloužil (3:2).
15:54
Vyloučen hráč Jakub Starý družstva TJ Sokol Lanžhot - osobní trest.
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Zdeněk Černoch družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za bránění ve hře.
13:54
Vyloučen hráč Jakub Starý družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nesportovní chování.
08:19
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Petr Lánský, asistoval Michal Fridrich (2:2).
07:09
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jakub Starý, asistoval Martin Dlouhý (1:2).
04:59
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Mikšík, asistoval Michal Fridrich (1:1).
02:54
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Miroslav Máčal, asistoval Tomáš Čejka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Lanžhot:
00:00
Line-up domácích Florbal Slow Shoes Holešov: hráči v poli: Jaroslav Valenta, Petr Tkadlčík, Jiří Nedbal, Tomáš Müller, Aleš Trněný