2:0
0:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Exelsior Havířov 6:2
4. Jan Vojáček, 11. Lukáš Herblich, 11. Jakub Koch, 12. Adam Choma, 29. Jan Vojáček, 31. Tomáš Hanzlík - 8. Adam Feber, 59. Tomáš Nivnický; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Štěpán Zerzoň 23 - David Lipowski 14; po třetinách: 4:1, 2:0, 0:1;
60:00
Střely na branku po třetí třetině: Vítkovice 6 Havířov 6
60:00
Střely na branku celkem Vítkovice 25 Havířov 20
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích T. Sladkého: Utkání jsme zvládli florbalově i lidsky. Je to 1:1 těšíme se na středu. Děkujeme za zápas
60:00
Nejlepší hráč utkání Vítkovice 62 Štěpán Zerzoň Havířov 11 Fiedor Jan
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů M. Ondruše: Děkuji divákům za skvělou atmosféru. Měli jsme se více soustředit na naši hru než na "představení" jiných aktérů utkání.
60:00
58:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Nivnický, asistoval Dominik Křístek (6:2).
58:35
Taktika z oddechového času nese ovoce, Havířov snižuje
57:59
Timeout Florbal Exelsior Havířov
57:59
Oddechový čas přinesl šestého hráče Havířova na hřiště a odnesl gomana na střídačku
57:45
Kombinace Sidunov, Gattnar, Malina střela, nedoletěla na branku Vojáček dorážku minul
56:17
Vítkovice hrají na jisto a pevně drží utkání v rukách Vzadu beton a dopjedu na bjejky
52:13
Matloch další pěkná střela pěkně vysoko
51:51
Podruhé Feber na Šurika, ten pálí do mantinelu za brankou
49:55
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
49:55
Gattnar vystřelil, neproměnil protiútok zasekl Čech a jde bručet
48:50
Herblich po pravé straně poslal na střed nabíhajícímu Kochovi, ten na dvakrát do špuntu v brance
47:44
Herblich spolu s dalšími dvěma spoluhráči klusmo rozjeli protiútok tři na jednoho až dva, následně si elegatně narazil o toho jednoho a dál to zazdil
46:45
Dlouhá nahrávka Havířova až na brankoviště, Zerzoň si počkal na střelu z boku
44:12
Dalšímu výběhu a výstřelu Vojáčka rovněž havířovský golman řekl NE.
44:09
Vojáček zprava na Gattnara, pěkná střela , ale Lipowsky vystavil stopku
42:38
Viděli jsme snahu Havířova rozehrát, střelu vítkovic
41:36
Herblich narazil do vzrostlého stromu v levém rohu soupeře, míček si ale prohodil
39:16
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Ondřej Čech.
39:16
A bránilo se v brankovišti, Čech pojede nájezd na zámečníka
39:13
Hanzlík nahazuje před branku na Herblicha ten nahazuje na Lipowského, Hanzlík doráží znovu
38:28
Sidunov nastřeluje zleva na zadní tyč, dva modří promáchli a 8 ve žlutočerné se marně snaží vyprostit hokejku z pod svého golmana
34:50
Útok Vítkovic rozběhnutý Kaletou skončil v rohu za mantinelem není tu shoda nad tím od koho šel míček ven, vhazuje se
33:20
KUtáček teď skoro od půlky plácačkou skoro vyděsil Zerzoně
30:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Adam Choma (6:1).
30:23
Choma vyslal Hanzlíka, ten vykoupal Lipowskeho posadil a pak mu to tam šoupnul pod nohou
28:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Rostislav Gattnar (5:1).
26:15
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
26:15
tečou tady nervy, Feber neudržel nervy v konfrontaci s Kochem, ještě se mu to snažil vysvětlit ručně a pak schlustal celou trestnou, to je úroveň
25:43
Gattnar zatáhl do pravého rohu, nahodil před branku Sidunov zkusil podhodit ležícího golmana, fakt to nejde
23:26
Mladý Besta, zdravím Kamila, teď vykličkování z rohu poněkud nezvládl, ač mu k tomu možná pomohl podezřele znějící zákrok těch dvou co ho napadali a míček dojel k Šurikovi, který vyprášil Zerzoně
21:45
Herblich opět v akci, jeho střela zprava z větší vzdálenosti proletěla ve větší výšce a probudila podavače v rohu
20:45
Hřiště je z kopce, první třetinu se bránil Havířov, teď se jede na stejnou branku v opačné gardu
16:45
Havířov se vydal na obhlídku půlky domácích asi se jim tam moc nelíbilo tak se vrací
14:48
Herblich po narážečce opět na středu zkůšá zkůšá ale jen do obránce
13:20
Herblich na středu, tentokrát jeho toaletní pokus skončil tím, že se míček odkutálel k mantinelu
11:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Jakub Koch (4:1).
10:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Lukáš Herblich (3:1).
10:56
Hned po vhazování Herbli se fakt po... zprava, Koch doráží
10:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Jan Besta (2:1).
10:44
S Chomou Besta míček opět vytěžil a posílá na Herblicha a ten se asi po… gól z půlky
10:38
Besta rozbíhá po pravé mantinelu a posílá míček dopředu na... nikoho
10:30
postupný útok Vítkovic
07:43
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (1:1).