0:1
1:1
- : -

Bourbon TJ Ruzyně B - ACEMA Sparta Praha C 2:3
9. Josef Šťastný, 31. David Michálek - 8. Filip Musil, 22. Tadeáš Herzog, 29. Filip Musil; rozhodčí: Martin Jirka - Tomáš Tůma; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Tuč ? - Michal Ryšavý ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:1;
36:00
30:13
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil David Michálek, asistoval Josef Šťastný (2:3).
28:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Tadeáš Herzog (1:3).
24:00
24:00
21:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tadeáš Herzog, asistoval Filip Musil (1:2).
12:00
12:00
09:46
Vyloučen hráč Josef Šťastný družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za hra rukou.
08:58
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Josef Šťastný, asistoval Milan Zach (1:1).
07:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Tomáš Novotný (0:1).
02:38
Vyloučen hráč Martin Švehla družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Tomáš Tůma.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Josef Landa, Jiří Krejča, Tadeáš Herzog, Jakub Svoboda, Filip Musil