0:1
0:1
- : -

FBC Draci Říčany modří - ACEMA Sparta Praha C 1:3
6. Kilián Smetánka - 3. Martin Vávra, 20. Herbert Žežulka, 33. Jan Žežulka; rozhodčí: Petr Havej - Michal Větrovec; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Matěj Mensa ? - Julius Šabler ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:1;
36:00
35:28
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za nesportovní chování.
35:28
Hráč Sparty už neudržel nervy na uzdě a rozhodčí ho nekompromisně posílá na dvě minuty.
32:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jan Žežulka, asistoval Matěj Formánek (1:3).
32:43
Po plynulém průběhu třetí třetiny, kdy Sparta už spíše kontrolovala výsledek přidává další gól! Říčany se ješte určitě nevzdávají a pokusí se o comeback v posledních minutách.
24:00
24:00
Druhá třetina byla trošku v rychlejším tempu než ta první a těžila z toho Sparta, která do třetí třetiny vstupuje s jedno brankovým náskokem. Jsme zvedavý co nám borci ukáží v poslední třetiny dnešního hracího dne.
24:00
22:50
Ani Říčany svojí přesiovku nevyužili. Pár nebezpečních ran na gólmana letělo, ale gólman zatím drží jak skála.
20:50
Vyloučen hráč Daniel Nový družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za sekání.
20:50
Říčany dostávají nejlepší možnost jak srovnat skóre zápasu.
19:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Herbert Žežulka bez asistence (1:2).
19:24
Po zmařené přesilovce si Sparta napravila chuť. Krásnou střelou z výběhu z pravé strany střela zaletěla přesně do levého horního růžku Říčanské brány. Gólman s tímhle nemohl nic dělat.
16:49
Přesilovku Říčany bez problémů ubránily. Sparta se nedostala ani k jedné střele.
15:31
Sparta má problém se usadit v útočném pásmu a po půlce přesilovky zatím nic nepředvedla.
14:31
Vyloučen hráč Vojtěch Vořech družstva FBC Draci Říčany modří na 2 minuty za sekání.
14:31
A Sparta dostává příležitost v podobě přesilovky.
12:00
12:00
Po první třetině je stav vyrovnaný. Zatím se Sparta snaží dobývat branku postupným útokem a Říčany jsou nebezpečné z rychlích protiútoků. Čekají nás další dvě zajímavé třetiny.
12:00
11:57
Míček se teď po střelu ocitl až někde mezi diváky. Byla to velká rvačka o to, kdo si balonek odnese domů. Tribuny tady praskají ve švech.
05:45
Branku družstva FBC Draci Říčany modří vstřelil Kilián Smetánka bez asistence (1:1).
05:45
A máme vyrovnáno! Sparťanské zaváhání v obraně Říčany potrestaly nekompromisně přesnou střelou.
02:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Martin Vávra bez asistence (0:1).
02:09
Je tu první gol zápasu. Střela od půlky hřiště prošla až do Říčanské brány. 1:0 pro Spatu
00:24
Poslední zápas dnešního hracího dne začal před pár okamžiky. Sparta zatím drží Říčany uavřené v jeho obraném pásmu.