3:0
4:0
- : -

OpenCamps Tatran Střešovice - Florbal Jesenice 10:1
4. Tobiáš Petržilka, 10. Vít Soukup, 12. Andriyana Kris, 16. Andriyana Kris, 17. Šimon Vavroušek, 18. Lukáš Marek, 25. Martin Schiner, 26. Lukáš Bulíř, 27. Adam Veverka, 27. Vilém Šmídl - 6. František Zub; rozhodčí: Vojtěch Volprecht - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Staňka ?, Matěj Staňka ?, Matěj Staňka ? - Jiří Menger ?, Jiří Menger ?, Jiří Menger ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 4:0;
36:00
33:40
Vyloučen hráč Kryštof Doubek družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
33:12
Dycky Most!
28:00
Sličná dívka běží a dostává posekánou. Smutně odchází na střídačku a vyčítavě hledí směrem k sudím.
26:29
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Martin Schiner (10:1).
26:07
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Adam Veverka, asistoval Tobiáš Petržilka (9:1).
25:08
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Bulíř, asistoval Andriyana Kris (8:1).
24:21
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Martin Schiner, asistoval Kryštof Doubek (7:1).
24:14
Vyloučen hráč Štěpán Pacal družstva Florbal Jesenice na 2 minuty za sekání.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Staňka družstva OpenCamps Tatran Střešovice
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Menger družstva Florbal Jesenice
24:00
24:00
21:48
Sedím a koukám na číslo 68. Vzpomínám si na své dětské léta, kdy jsem sledoval svého hrdinu Jardu Jágra, díky kterému jsem se přestal počůrávat jako náctiletý.
21:19
Vyloučen hráč Filip Miček družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:05
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Marek, asistoval Vilém Šmídl (6:1).
16:15
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Šimon Vavroušek, asistoval Tobiáš Petržilka (5:1).
15:36
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Andriyana Kris bez asistence (4:1).
14:40
Napětí se dá krájet jak tatranka z Tatranské střídačky na kterou mám opravdu chuť.
12:01
Hráči se pustili do druhé poloviny zápasu se zapálením a odhodláním.
12:00
12:00
12:00
12:00
11:55
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Andriyana Kris, asistoval Lukáš Bulíř (3:1).
11:53
Všechny střely obou teamu lítají pánu bohu do oken. Ježíš tě vidí, ježíš tě proklepne.
09:15
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vít Soukup, asistoval Šimon Vavroušek (2:1).
05:51
Sličná dívka z Tatranu proplouvá mezi hráči, jakoby proplouvala mezi mými city, něžně a opatrně. Jezdí s míčkem mezi hráči s vyváženou ladností techniky a agresivity.
05:05
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil František Zub, asistoval Patrick Smutný (1:1).
03:31
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Tobiáš Petržilka bez asistence (1:0).
01:34
Vyloučen hráč Filip Miček družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.