3:3
0:2
- : -

Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians B 5:7
6. Lukáš Vlček, 10. Adam Fiřt, 13. Tadeáš Lang, 14. Tadeáš Lang, 23. Jan Michalský - 3. David Procházka, 8. Štěpán Straka, 16. Miroslav Pavlík, 18. Jakub Oriniak, 18. Vojtěch Procházka, 29. Prokop Godochkin, 35. Miroslav Pavlík; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon ?, Vojtěch Šimon ?, Vojtěch Šimon ? - Adam Hubený ?, Adam Hubený ?, Adam Hubený ?; po třetinách: 2:2, 3:3, 0:2;
36:00
34:35
Vyloučen hráč Prokop Godochkin družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hra rukou.
34:14
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Miroslav Pavlík, asistoval David Procházka (5:7).
33:53
Vyloučen hráč Lukáš Vlček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zdržování hry.
31:30
Vyloučen hráč Matěj Hykrda družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za špatné střídání.
30:50
Pliska se pokusil o hru hlavou.
29:30
Straka opět přes 4 hráče ztrácí balonek. Měl by změnit strategii, takhle to nepůjde.
29:00
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Tadeáš Korolevyč.
29:00
Zákrok brankaře rovný schopnostem Jana Blaha.
28:35
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Prokop Godochkin bez asistence (5:6).
24:40
Matěj ,,Kobliha" Podružek dostal nepříjemný sekec.
22:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Michalský, asistoval Michal Čančík (5:5).
20:55
Vyloučen hráč Oliver Nathan Adamy družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
19:47
Vyloučen hráč Adam Fiřt družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
19:47
Hráči Boleslavi ,,jebou" hráče bohemky přes klacky !
17:27
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Matěj Hykrda (4:5).
17:27
A máme tu nečekaný zvrat. Po relativně pěkném gólu Fbš Bohemians se dostává Bohemka do vedení.
17:09
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Oriniak, asistoval Štěpán Straka (4:4).
16:43
Michalský zdemoloval hráče Bohemians!
15:14
15:07
A ještě jedna !
14:30
Po úniku mladoboleslavského hráče zazněla žrť !
13:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Adam Fiřt (4:2).
13:20
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Lukáš Zvěřina (3:2).
12:00
12:00
12:00
12:00
11:19
V tomto zápase musíme přiznat, že aktivita rozhodčích je na velmi vysoké úrovni - neuteče jim žádný faul.
09:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adam Fiřt, asistoval Tadeáš Lang (2:2).
09:16
Po dorážce mladoboleslavského hráče pod víko kasy se dostáváme na nerozhodný stav 2:2.
07:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Štěpán Straka bez asistence (1:2).
07:55
A máme tu vlastní gól. Sražená přihrávka do vlastní brány posílá Bohemians do lehkého náskoku.
07:32
Vyloučen hráč Martin Miclík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
07:23
Ošklivá situace v brankovišti MB !
05:50
Ač pozdě, stejně Vás vítame u 4. zápasu dnesniho kola ligy. Doufáme, že se budete bavit. Zápasem Vás bude provázet Šimon Černý a Vít Šerý - Vosácké legendy.
05:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Vojtěch Raclavský (1:1).
02:07
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil David Procházka, asistoval Oldřich Pliska (0:1).