1:2
1:1
- : -

Florbal Neratovice - OpenCamps Tatran Střešovice 2:7
15. Ondřej Kaštánek, 27. Vladimír Dolanský - 3. Tobiáš Petržilka, 11. Marek Stojanović, 11. Tobiáš Petržilka, 12. Vilém Šmídl, 18. Marek Stojanović, 21. Marek Stojanović, 34. Šimon Vavroušek; rozhodčí: Vojtěch Volprecht - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Dominik Finferle ?, Dominik Finferle ?, Dominik Finferle ? - Vasyl Cherepko ?, Vasyl Cherepko ?, Vasyl Cherepko ?; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:1;
36:00
34:04
Přišel za mnou komentátorský kamarád Šimon Černý, který ode mě chtěl pozdravit jeho fenu Amálku, dále tu Hynek pozdravuje svého křečka Brunhildu a já zkušený komentátor zdravim svého ptakopyska perryho.
33:00
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Šimon Vavroušek, asistoval Vít Soukup (2:7).
32:39
Vyloučen hráč Petr Hrubec družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za hrubost.
30:15
Hýsek jde kolem nejmenovaného hráče Tatranu Střešovice, prochází kolem tohoto hráče, hezky ho něžně a ladně pohladí po rameni.
28:04
Tatran Střešovice ukazoje svojí nervozitu a zbytečné strachování z prohry. Již druhé oslabení pro Tatran. První skončilo gólem, ale bohužel pro Neratovice druhá přesilovka neskončila gólem.
26:40
Vyloučen hráč František Matějka družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
26:07
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Vladimír Dolanský, asistoval Jakub Hýsek (2:6).
25:50
Vyloučen hráč Filip Miček družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:01
Váš oblíbený komentátor se vrací v třetí třetině po dojedení výborné pizzy.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vasyl Cherepko družstva OpenCamps Tatran Střešovice
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Finferle družstva Florbal Neratovice
24:00
24:00
20:55
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Marek Stojanović bez asistence (1:6).
17:40
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Marek Stojanović, asistoval Šimon Vavroušek (1:5).
14:10
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Ondřej Kaštánek, asistoval Vladimír Dolanský (1:4).
12:00
12:00
12:00
12:00
11:14
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Lukáš Bulíř (0:4).
10:56
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Tobiáš Petržilka, asistoval Šimon Vavroušek (0:3).
10:27
08:37
Šikovný hráč Černý vypíchl míček, snaží se zakončit, ale bohužel nedokázal zakončit do nepřátelské brány. Míček si zpět přivlastnilo družstvo Tatranu Střešovice.
02:03
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Tobiáš Petržilka, asistoval Ondřej Stránský (0:1).