2:0
5:1
- : -

FbŠ Bohemians B - Florbal Neratovice 10:2
1. Oldřich Pliska, 2. Jakub Oriniak, 5. David Procházka, 17. David Procházka, 19. Jakub Gavenda, 25. Matěj Podroužek, 26. Prokop Godochkin, 27. Jakub Gavenda, 33. Jakub Gavenda, 34. David Procházka - 10. Jakub Hýsek, 31. Roman Novotný; rozhodčí: Vojtěch Volprecht - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Hubený ?, Patrik Slavík ?, Patrik Slavík ? - Dominik Finferle ?, Dominik Finferle ?, Dominik Finferle ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 5:1;
36:00
33:00
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil David Procházka, asistoval Oldřich Pliska (10:2).
32:18
Timeout Florbal Neratovice
32:18
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Gavenda, asistoval Vojtěch Procházka (9:2).
30:34
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Roman Novotný, asistoval Matouš Roškot (8:2).
27:33
69 střílí, míček lehce jede po zemi a jemně jí líže. Míček lehce vklouzne brankáři mezi nohy.
26:20
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Gavenda, asistoval Matěj Hykrda (8:1).
25:50
Brankář neratovického teamu dostává klepec přes prsty.
25:34
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Prokop Godochkin, asistoval Patrik Cakl (7:1).
24:48
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Podroužek, asistoval David Procházka (6:1).
21:57
Trestné střílení družstva Florbal Neratovice neproměnil Matouš Roškot.
21:57
Roškot jede nájezd, dělá hokejový dribling, snaží se vytáhnout eso z rukávu. Ale bohužel trefil tyčku, která hezky cinkla.
18:59
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Gavenda bez asistence (5:1).
16:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil David Procházka, asistoval Matěj Podroužek (4:1).
12:07
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:00
12:00
12:00
12:00
11:55
Podroužek se točí jak kolotoč po hřišti, aby interestoval své blízké a známé.
09:02
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Jakub Hýsek, asistoval Jan Košler (3:1).
06:13
Děkuji své rodině za příležitost komentovat tento zápas, je to pocta, kterou si zasloužilo pouze pár jedinců.
05:30
Hýsek kolem sebe švihá, jakoby byl švihlej.
04:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil David Procházka, asistoval Dominik Bohuslav (3:0).
01:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Oriniak, asistoval Ondřej Juřík (2:0).
00:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Oldřich Pliska, asistoval Matěj Podroužek (1:0).