0:6
0:4
- : -

Floor Maniacs Mělník - FBC Draci Říčany 0:13
3. Matyáš Pros, 3. Matyáš Pros, 7. Tomáš Zicha, 15. David Tománek, 18. Ondřej Kubeš, 18. Jakub Vykouk, 19. Tomáš Tichý, 21. Jakub Vykouk, 24. Jakub Blažek, 26. Jakub Blažek, 28. Filip Homola, 32. Ondřej Kubeš, 36. Marek Jirků; rozhodčí: Jan Přibyl - David Kozlík; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Sikora ?, Jakub Dolník ? - František Lerch ?; po třetinách: 0:3, 0:6, 0:4;
36:00
35:23
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Marek Jirků, asistoval Jakub Vykouk (0:13).
31:51
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval David Tománek (0:12).
31:15
Vyloučen hráč Lukáš Humlach družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
27:06
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Filip Homola, asistoval David Tománek (0:11).
25:31
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Blažek, asistoval David Tománek (0:10).
24:58
Vyloučen hráč Tomáš Melichar družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za opakované přestupky.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Dolník družstva Floor Maniacs Mělník
24:00
24:00
23:56
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Blažek bez asistence (0:9).
20:01
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Vykouk, asistoval David Tománek (0:8).
18:21
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Tichý, asistoval Jakub Blažek (0:7).
17:52
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Vykouk, asistoval Matyáš Pros (0:6).
17:06
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Ondřej Kubeš bez asistence (0:5).
15:43
Vyloučen hráč Tomáš Melichar družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za sekání.
14:17
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Matyáš Pros (0:4).
12:50
Vyloučen hráč František Lerch družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
06:57
Vyloučen hráč Timotheos Apatsidis družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za bránění ve hře.
06:05
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Vítězslav Špok (0:3).
02:39
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Filip Homola (0:2).
02:04
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Vítězslav Špok (0:1).