2:2
4:1
- : -

FC Bučis Team B - FBC Slavia Praha C 7:3
4. Marek Tlučhoř, 17. Radek Jetleb, 23. Jakub Rohn, 26. Tomáš Jetleb, 27. Lukáš Kotýnek, 30. Aleš Sedlák, 36. Radek Jetleb - 13. Jiří Pavliš, 20. Jan Handl, 28. Marek Podolák; rozhodčí: Martin Štrunc - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Juna ? - Tomáš Koval ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 4:1;
36:00
35:39
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Radek Jetleb, asistoval Petr Klouda (7:3).
35:19
Vyloučen hráč Jiří Pavliš družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za sekání.
33:45
Hra nám opět pomalu umíra... Chtělo by to nějaké oživení třeba ve formě hezkých roztleskávaček !
32:00
Michal Šiška teď mohl dát krásný gol ale trefil jen připraveného golmana, jaká škoda....
29:04
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Aleš Sedlák, asistoval Lukáš Kotýnek (6:3).
27:52
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil Marek Podolák, asistoval Jan Handl (5:3).
27:05
A máme tady konečně kulomet střel a krásné goly od týmu Bučis !!! Cigi caga !!
26:05
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Lukáš Kotýnek, asistoval Petr Klouda (5:2).
25:46
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Tomáš Jetleb, asistoval Radek Jetleb (4:2).
24:00
24:00
22:45
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Jakub Rohn, asistoval Marek Tlučhoř (3:2).
22:11
Blíží se konec druhé třetiny a stav je stále vyrovnán... Snad nám třetí třetina nabídne něco jiného než florbal nahoru a dolu :)
19:07
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil Jan Handl, asistoval Prokop Kocur (2:2).
18:25
Po vstřeleném golu týmu Bučis se hra krasně uklidnila. Skoro to vypadá že týmy hrají spolu :D
16:20
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Radek Jetleb, asistoval Marek Tlučhoř (2:1).
12:08
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil Jiří Pavliš, asistoval Patrick Smejkal (1:1).
12:08
Neskutečně rychlá branka v podání Slávky !!!
12:00
12:00
11:59
První třetina končí, za poměrně klidného stavu 1:0. Bitva teprve začíná !
07:20
Tým Bučis předvádí nevýdanou přesilovku.
06:30
Vyloučen hráč Jakub Špirka družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za blokování hokejky.
05:05
Rozhodčí v tomto zápase jsou opravdu nekompromisní !!!
03:11
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Marek Tlučhoř, asistoval Radek Jetleb (1:0).