1:1
1:4
- : -

Florbal TJ Kobylisy D - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 3:7
4. Martin Čítek, 17. Jakub Batěk, 29. Filip Šanda - 5. Ondřej Anýž, 10. Jan Urbanec, 16. Josef Povejšil, 29. Jan Urbanec, 30. Jan Urbanec, 31. Ondřej Anýž, 36. Jan Urbanec; rozhodčí: Daniel Přibil - David Kozlík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Sýkora ? - Jiří Dobš ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:4;
36:00
35:55
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jan Urbanec, asistoval Jakub Jurišta (3:7).
30:18
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Ondřej Anýž, asistoval Tomáš Němeček (3:6).
29:28
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jan Urbanec, asistoval Daniel Kubát (3:5).
28:42
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Filip Šanda, asistoval Martin Čítek (3:4).
28:29
24:00
24:00
16:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Jakub Batěk, asistoval Ondřej Janata (2:3).
15:56
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Josef Povejšil, asistoval Jiří Dobš (1:3).
15:05
Vyloučen hráč Jaroslav Borl družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
09:52
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jan Urbanec, asistoval Vít Vrtiška (1:2).
04:19
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Ondřej Anýž bez asistence (1:1).
03:04
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Martin Čítek, asistoval Filip Šanda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy D: brankář: Lukáš Sýkora; hráči v poli: Jiří Kračman, Jakub Batěk, Petr Dohnal, Boris Nouzák