3:0
2:0
- : -

TJ Sokol Dobříš B - FC Bučis Team B 5:0
17. Tomáš Krejcárek, 23. Tomáš Pavlíček, 24. Tomáš Krejcárek, 33. Tomáš Pavlíček, 35. Tomáš Krejcárek; rozhodčí: Martin Štrunc - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Michal Kolář ? - Marek Juna ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 2:0;
36:00
34:47
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Tomáš Krejcárek, asistoval Tomáš Pavlíček (5:0).
34:00
Vyloučen hráč Dominik Melíšek družstva FC Bučis Team B na 2 minuty za hrubost.
32:35
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Tomáš Pavlíček, asistoval Jakub Brabec (4:0).
32:06
Vyloučen hráč Radek Jetleb družstva FC Bučis Team B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:50
Vyloučen hráč Michal Kolář družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za hra bez hokejky.
28:13
Vyloučen hráč Jakub Brajer družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za sekání.
26:25
Trestné střílení družstva FC Bučis Team B neproměnil Marek Tlučhoř.
24:00
24:00
23:55
23:43
Vyloučen hráč Jakub Rohn družstva FC Bučis Team B na 2 minuty za sekání.
22:47
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Tomáš Pavlíček, asistoval Jakub Dragoun (2:0).
19:30
Vyloučen hráč Vít Bohata družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za nesportovní chování.
16:05
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Tomáš Krejcárek, asistoval Vít Bohata (1:0).
12:33
Vyloučen hráč Jakub Rohn družstva FC Bučis Team B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Štrunc a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš B: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Jakub Brabec, Vojtěch Tesárek, Tomáš Krejcárek, Lukáš Unger, Vít Bohata