2:1
0:0
- : -

Floorball Club FALCON B - FK Spartak Praha 2:2
19. Jakub Škrdla, 19. Tomáš Křivánek - 8. Tomáš Růta, 24. Michal Tuma; rozhodčí: David Hertz - Daniel Fišer; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - Václav Boček ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:0;
36:00
35:58
Dvě vteřiny před koncem hráč Spartaku netrefil prázdnou bránu.
35:00
Rozhodčí právě odvolal vyloučení Falcons za špatné střídání. Hráčů bylo v tu chvíli na hrřišti jen 4, takže se skutečně nemělo vylučovat.
33:30
V závěru zápasu přibývá agresivita na obou stranách. Bude potřeba zdravotník?
32:26
Vyloučen hráč Martin Staněk družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
31:40
Hráč Spartaku byl teď tvrdě naražen na mantinel.
31:38
Vyloučen hráč Ondřej Pajer družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za hrubost.
30:38
Ale zpět k zápasu. Hra je nahoru dolů a gol může padnou z každé střely.
29:00
Hlavní pořadatel si teď dopřává orosenou odměnu za skvělé výkony v zápasech a výtečné pořádání.
27:37
Hráč Falcons ted běžel sám na bránu, ale golman Spartaku mu skvěle vykopl míč při kličce.
27:15
Šance střídá šanci, oba týmy se nespokojí s remízou. Body potřebují jako sůl.
26:15
Hráč Falcons teď nakopl míček směrem k časoměřičům. Málem nás trefil. Možná příště.
25:25
Nebezpečná střela zpoza hráče golem pro Falcons neskončila.
24:30
Obrovská šance Spartaku a následná dorážka golem neskončily.
24:01
Bude v tomto zápase překročena rekordní návštěvnost v rámci této ligy? Zatím to tak nevypadá.
24:00
24:00
23:30
Tuma (Spartak) nekompromisní střelou propálil vše co mu stálo v cestě.
23:23
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil Michal Tuma, asistoval Ondřej Semilský (2:2).
22:00
Spartak měl teď obrovskou šanci, ale golman falcons skvěle vyrazil.
20:25
Tempo hry se opět mírně zklidnilo.
20:00
Obrovská šance Spartaku.
19:40
Falcons se teď rozstříleli tak, že zapisovatel nestíhá zapisovat.
18:39
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Tomáš Křivánek bez asistence (2:1).
18:21
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Antonín Dalibor (1:1).
18:21
Krásná akce týmu Falcons a hráč Škrdla posílá pozdrav P. Koníčkovi k dnešním narozeninám a věnuje mu gol.
18:08
Nepřesnosti na obou stranách.
16:50
Náboji zápasu dodává i to, že oba týmy nastoupili v pruhovaných dresec (Falcons-modrobílé a Spartak v modročervené Sunderlandské kominaci).
14:15
Falconský hráč se krásně uvolnil a vystřelil, avšak golmann Spartaku reflexivně vyrazil.
13:20
Ších (Falcons) asi na 5 vteřin krásně podrel míček a udžel o před dotírajícím soupeřem.
12:00
12:00
11:35
Kotle obou týmů právě začali masivně fandit. Atmosféra houstne.
11:00
Utkání je plné sekání z obou stran.
10:00
Stolek časoměřičů byl málem zbourán po tvrdém střetu.
09:00
Řádek (Falcons) krásnou individuální akcípřešel přes 2 hráče, leč sám před golmanem pohořel.
08:28
Šance střídá šanci, fanoušci jsou ve varu.
07:30
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil Tomáš Růta, asistoval Tomáš Vavřina (0:1).