4:0
2:3
- : -

BLACK ANGELS D DASTA - Prague Tigers C 10:5
1. Tomáš Čáslava, 4. Jaroslav Seiml, 5. Jaroslav Seiml, 9. Matyáš Pik, 17. Tomáš Ngo, 18. Ondřej Pavelec, 21. Tomáš Čáslava, 24. Matyáš Pik, 29. Tomáš Ngo, 29. Lukáš Staněk - 6. Tomáš Večeřa, 7. Petr Novák, 25. Jan Vacek, 26. Ondřej Hamerník, 35. Jakub Pražák; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Filip Skála ?; po třetinách: 4:2, 4:0, 2:3;
36:00
34:23
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jakub Pražák, asistoval Ondřej Hamerník (10:5).
32:48
Vyloučen hráč Ondřej Pavelec družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za hra na zemi.
28:46
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tomáš Čáslava (10:4).
28:21
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Tomáš Ngo, asistoval Ondřej Falber (9:4).
25:05
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Ondřej Hamerník, asistoval Roman Eder (8:4).
24:09
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jan Vacek, asistoval Ondřej Hamerník (8:3).
24:00
24:00
23:29
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Matyáš Pik, asistoval Ondřej Falber (8:2).
22:23
Na zápas přišlo i benešovské vedení spolku. Miloši Vojtíšku, vítej na zápase.
21:47
Divák Martin Jaeger hrál dnes velice dobře a nyní si užívá tento svátek florbalu.
21:31
Vyloučen hráč Petr Novák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání.
20:51
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Lukáš Staněk (7:2).
18:15
Na zápas přišla i legenda benešovského florbalu Josef Čížkovský.
17:35
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Ondřej Pavelec, asistoval Matyáš Pik (6:2).
16:41
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Tomáš Ngo, asistoval Martin Jiřinec (5:2).
15:13
Vyloučen hráč Jan Vacek družstva Prague Tigers C na 2 minuty za blokování hokejky.
14:19
Vyloučen hráč Petr Novák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za nesportovní chování.
13:55
Trestné střílení družstva Prague Tigers C neproměnil Jan Vacek.
12:01
Dnes se na zápas přišel podívat hvězdný finský blesk Teemu Sellane a Adam Bouček. Děkujeme za účast.
12:00
12:00
08:40
Vyloučen hráč Jakub Pražák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za bránění ve hře.
08:21
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Matyáš Pik, asistoval Lukáš Staněk (4:2).
06:35
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Petr Novák bez asistence (3:2).
05:58
Vyloučen hráč Jaroslav Seiml družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za sekání.
05:46
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Tomáš Večeřa z trestného střílení (3:1).
04:55
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jaroslav Seiml, asistoval Lukáš Kohout (3:0).
03:00
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jaroslav Seiml, asistoval Ondřej Falber (2:0).
00:24
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers C:
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS D DASTA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Michal Svoboda, Tomáš Ngo, Tomáš Čáslava, Lukáš Staněk, Matyáš Pik