1:1
2:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbK LDN Horní Suchá 5:2
6. Ondřej Šalbut, 9. Zdeněk Malík, 24. Tomáš Daniš, 30. Michal Trunkát, 34. Tomáš Daniš - 8. Vojtěch Kopia, 15. Petr König; rozhodčí: Martin Kotala - Lukáš Křivánek; vyloučení: 1:3 + Miroslav Böhm 5 + Tomáš Nowak ČK1; využití: 2:0; zásahy brankářů: Roman Ciompa ? - Tomáš Jeřábek ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:0;
36:00
33:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš z trestného střílení (5:2).
30:59
Vyloučen hráč Jiří Kameník družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
29:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Trunkát, asistoval Tomáš Daniš (4:2).
26:06
Vyloučen hráč Miroslav Böhm družstva FbK LDN Horní Suchá na 5 minut za opakované přestupky.
26:06
Vyloučen hráč Tomáš Nowak družstva FbK LDN Horní Suchá do konce utkání.
24:00
24:00
23:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Otto Kubiš (3:2).
23:13
Vyloučen hráč Jaroslav Slováček družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za držení.
22:27
Vyloučen hráč Tomáš Podlesný družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
19:33
Vyloučen hráč Tomáš Nowak družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
14:43
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Petr König, asistoval Tomáš Nowak (2:2).
12:00
12:00
08:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Zdeněk Malík, asistoval Tomáš Daniš (2:1).
07:23
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia bez asistence (1:1).
05:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Šalbut, asistoval Rolf Franke (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Lukáš Křivánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK LDN Horní Suchá:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: David Dziuba, David Cigánek, Pavel Slavík, Tomáš Daniš, Otto Kubiš