0:0
0:4
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B 0:4
26. Martin Svoboda, 27. Martin Svoboda, 29. Petr Tomeček, 31. Tomáš Maier; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Viktor Kubala; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Ciompa ? - Jan Maceček ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:4;
36:00
33:19
Vyloučen hráč Miroslav Holenka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Tomáš Maier bez asistence (0:4).
28:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Petr Tomeček, asistoval Tomáš Maier (0:3).
26:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Martin Svoboda, asistoval Aleš Orálek (0:2).
25:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Martin Svoboda bez asistence (0:1).
24:00
24:00
12:00
12:00
03:00
Vyloučen hráč Roman Vojtíšek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Tomáš Daniš, Otto Kubiš, David Dziuba, David Cigánek, Pavel Slavík