0:4
3:3
- : -

FBC Došwich Milevsko - Sokol Pardubice 3:11
49. Matěj Stráňka, 50. Vojtěch Bečka, 53. Patrik Plocha - 1. Michael Souček, 13. Matouš Sákra, 19. Michael Souček, 20. Vojtěch Kaluža, 27. Michal Smola, 30. David Petržela, 39. Matouš Sákra, 40. Lukáš Kučera, 41. Michael Souček, 47. Jiří Kohoutek, 59. Marek Macek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 34 - Matěj Denemark 20; po třetinách: 0:4, 0:4, 3:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaromíra Hrůzy: Kvalita soupeře v držení balonku a trpělivá hra byla více než znatelná. My jsme doplatili na neproměněné šance, kterými jsme mohli zápas korigovat daleko dříve než v poslední třetině, kdy už bylo rozhodnuto. Ze srdce děkuji všem hráčům za přístup a nasazení po celou premiérovou sezonu v KB Lize. Pardubicím přeji šťastnou cestu domů a hodně štěstí v dalších bojích play-off.
60:00
Střely ve 3. třetině: 10 - 10, celkem 23 - 45
60:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Na předkolo takovýhle výkon asi může stačit, nicméně pokud chceme uspět i v osmifinále, tak musíme přepnout na vyšší obrátky. Milevsku díky za sérii a doufám, že i přes postup si uvědomíme, že máme daleko na víc a musíme hrát celých 60 minut na 100%.
60:00
59:36
Timeout FBC Došwich Milevsko
58:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Patrik Bartoš (3:11).
55:52
Domácí do toho šlapou, není proč se šetřit. Fanoušci jsou také ve varu, i když je jasné, že prohra se nezadržitelně blíží. Sympatické gesto a přístup všech aktérů.
52:25
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Patrik Plocha, asistoval Vojtěch Bečka (3:10).
52:25
Klasickej Páťův nához, kterej zapadne tam kam má a brankář je bezmocný, protože clona před ním je funkční.
51:50
Vyloučen hráč Michael Souček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
49:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Vojtěch Bečka, asistoval Václav Strouhal (2:10).
49:01
A hned je tu veseleji!
48:46
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Matěj Stráňka, asistoval Jakub Štván (1:10).
46:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval David Petržela (0:10).
46:31
Pěkná, prudká.. a máme tam desítku.
43:00
Zase nic a zase nic, další dvě tutovky, nejdříve měl nabito Bečka, poté neproměnil Strouhal samostatný únik.
40:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Vojtěch Kaluža (0:9).
40:35
no comment...
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: 8 - 21
40:00
Pardubičtí zápasu dominují, nicméně domácí by si nějakou vstřelenou branku dle dosavadního průběhu zápasu zasloužili. Ale to proměňování, to je zatím slabota... K prodloužení sezóny potřebuje Došwich vstřelit minimálně 9 branek a zároveň neinkasovat. To je výzva! Znamená to pro domácí zlepšit průměr vstřelení branky z hodnoty 0g/40 min na cca 1g/2,22 min.
40:00
39:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (0:8).
38:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Rostislav Verner (0:7).
36:45
Domácí kapitán Páťa Plochů vystihl na půlce přihrávku soupeře, ale znovu ne zcela podařené zakončení a balonek je k dispozici sběračům za brankou.
35:15
Domácím nejde upřít snaha, ale v nadějných příležitostech nevolí, narozdíl od soupeře, nejoptimálnější řešení.
33:17
"Bravo Vlasto!" křičí fanynky po dalším úspěšném a efektním zákroku.
32:15
Hlavní pořadatel Václav Hejpetr nyní předvedl ukázkovou práci s mopem při úpravě hrací plochy. Alespoň něco pro oko domácích fanoušků.
31:19
Vyloučen hráč Kryštof Süsmilich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
31:19
Pardubičtí nechtěli domácím půjčit balonek, tak to domácí vyřešili po svém..
29:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Michael Souček (0:6).
28:25
Domácí Štván také nenachází recept na hostujícího brankáře, šance by byly, ale kýžený gol domácích nepřichází.
26:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Marek Weinelt (0:5).
26:59
Ne úplně prudká střela z větší vzdálenosti zapadla do horní poloviny domácí svatyně. Těžko říct, zda měl Dvořák čistý výhled, ale podle reakce spíše ne..
25:36
Dvořák nadále v permanenci. Jakákoliv ztráta domácích na polovině hřiště vede k nebezpečným útokům hostujících Sokolů.
22:56
Bečka zkoušel z úhlu najít skulinu v postoji hostujícího brankáře, ale nenašel.
20:01
Oba týmy doplnili palivo a domácí Došwich určitě bude chtít v další třetině dosavadní skóre zápasu poněkud upravit!
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 5 - 14
20:00
19:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Jiří Kohoutek (0:4).
18:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval David Petržela (0:3).
18:45
Po další řadě neproměněných šancí na straně domácích přichází trest v podobě využitého brejku hostů.
16:45
Domácí jsou ale při chuti a nyní nebezpečnější, viděli jsme minimálně 3 nadějné pokusy a hostující brankář už je určitě také již zahřátý.
15:43
Po standardce u brány hostů těsně před koncem trestu domácího hráče přišla pěkná nabídka pro Dolejše, ale netrefil poloodkrytou klec a domácí na první přesnou trefu stále čekají.
14:10
Domácí Strouhal pošetřil vteřinky na polovině hostů. Ti už jsou ale opět nastěhováni před Dvořákem.
13:44
Vyloučen hráč Jiří Lípa družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
12:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Lukáš Kučera (0:2).
12:20
Zázračný zákrok Dvořáka č.2, vyloučení Staňka, přesilovka, tyčka, závar a po chvíli gól.. Toť shrnutí posledních vteřin.
11:46
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
10:30
Hosté nadále v tlaku..
09:00
Výborný zákrok domácího Dvořáka uchránil domácí před další inkasovanou brankou. Zatím určitě nejlepší zákrok tohoto podvečera, zcela jistě bude k vidění i na youtube.
08:00
Střelecké pokusy na obou stranách končí zatím převážně zblokováním obránce a brankáři si míčku tolik neužijí.
05:45
Domácí Černý v první obrovské šanci, ale netrefil a na případné vyrovnání si budeme muset ještě počkat.
05:00
Hra se nyní trochu uklidnila a oba týmy důsledně brání pokusy soupeře o založení útoku.
02:00
Domácí se také osmělili, ale první střelecký pokus mířil do ochranné sítě.
01:39
Hosté se s tím nepářou a kromě rychlé úvodní branky si připisují i další nebezpečné střely na domácí svatyni.
00:32
00:01
A kulička už lítá a hrajeme, hosté se hned nastěhovali na polovinu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Jiří Kohoutek, David Petržela, Michael Souček, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Patrik Plocha, Matěj Stráňka, David Staněk, Jakub Štván, Tomáš Janda
00:00
V hale panují ideální podmínky. Světla svítí, teplota na příjemných 19,5 stupních Celsia, bezvětří, vlhkost 52%.
00:00
Vítáme Vás u dnešního online přenosu z druhého zápasu předkola play-off KB ligy juniorů mezi domácím Milevskem a hostujícím týmem z Pardubic. Hosté z města perníků si přivezli z včerejšího utkání vedení 1:0 "na sety" a dnes mohou zpečetit postup do hlavní fáze play-off. Naopak domácí se budou snažit o minimálně prodloužení této série a návrat k rozhodujícímu utkání na východ Čech.