7:0
4:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - IBK Hradec Králové 17:3
1. Markéta Žbánková, 4. Klára Zelinková, 7. Mariana Býčková, 12. Markéta Žbánková, 18. Lucie Želízková, 20. Veronika Kopecká, 25. Katka Nádeníková, 28. Klára Zelinková, 30. Anna Bartušková, 31. Adéla Košvancová, 34. Karolína Marko, 38. Michaela Mechlová, 40. Anna Bartušková, 50. Markéta Žbánková, 55. Anna Bartušková, 59. Kateřina Fousová, 59. Klára Zelinková - 18. Zuzana Volejníková, 47. Zuzana Volejníková, 54. Zuzana Volejníková; rozhodčí: Martin Pavlík - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 16 - Jana Uhlířová 11, Adéla Reslerová 20; po třetinách: 6:1, 7:0, 4:2;
60:00
Komentář trenérky hostí Vlasty Tomečkové: Dnes to vypadalo jako souboj Davida s Goliášem, bohužel s výhrou Goliáše. Za soupeřkami jsme pokulhávali technicky i herním myšlením, nejvíce bohužel však sebevědomím, kterým Tatranky na hřišti právem překypovaly. Děkujeme soupeři za zápas a zítra se budeme těšit u nás.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Michálka: Dobrý vstup do play off, celé utkání jsme měli pod kontrolou. Zítra se začíná od nuly, je potřeba dobře zregenerovat a vyspat se. Děkujeme soupeři a kladenským pořadatelům za utkání.
60:00
58:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Klára Zelinková, asistoval Lucie Želízková (17:3).
58:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Lucie Želízková (16:3).
54:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková bez asistence (15:3).
53:17
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Zuzana Volejníková, asistoval Kristýna Gocová (14:3).
51:52
Vyloučen hráč Alice Hejzlarová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
49:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (14:2).
46:25
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Zuzana Volejníková, asistoval Adéla Kozlová (13:2).
40:00
40:00
39:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková, asistoval Katka Nádeníková (13:1).
39:59
Střely: Tatran - 19, Hradec - 5
37:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Lucie Želízková (12:1).
33:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Markéta Žbánková (11:1).
33:22
Znovu sehraná dvojice Marko-Žbánková.
30:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adéla Košvancová, asistoval Markéta Žbánková (10:1).
30:13
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:30
29:30
Skvělá kombinace, po které padá 9. tatranský gól
28:04
Střídání brankáře. Nový brankář Adéla Reslerová družstva IBK Hradec Králové
27:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Klára Zelinková, asistoval Kristina Lexová (8:1).
26:07
Vyloučen hráč Pavla Macháčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:05
Žbánková si hladově šla pro hattrick, chyběl kousek a je z toho jen standartka.
24:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková bez asistence (7:1).
24:27
Tatran po nudnější části oživuje hru dalším gólem.
20:00
20:00
Úvodní buly pro Tatran.
20:00
19:59
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:59
Zbytečné vyloučení těsně před závěrečnou sirénou.
19:59
Střely: Tatran - 13, Hradec 6
19:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Mariana Býčková (6:1).
19:55
Oneman(girl) show od Kopecké a nadherná šibenice
17:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kristýna Venclová (5:1).
17:43
Tatran rychle oplácí a přidává další branku.
17:16
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Zuzana Volejníková bez asistence (4:1).
17:16
První branku střílí i Hradec.
15:59
Žbánková dvakrát v rychlém sledu nasadila jovky obránkyním z Hradce, škoda, že tato krásná akce skončila nezakončená v rohu.
11:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Karolína Marko (4:0).
11:43
Nejdřív skvělý výhoz od Jandové, pak posunutí na Žbánkovou, která znovu skóruje.
10:00
Tatran udává tempo hry.
06:55
Mechlová jen do tyče.
06:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Markéta Žbánková (3:0).
06:05
Volejníková netrefuje na půl odkrytou branku Tatranu.
03:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Klára Zelinková, asistoval Kristýna Venclová (2:0).
03:46
Důraz na brankovišti je odměněn další brankou Tatranu od Zelinkové.
02:37
První střela i od hráček Hradce.
02:10
Dobrá střela od Kopecké, ale hostující brankářka byla připravená.
00:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Mariana Býčková (1:0).
00:28
Nenápadný únik po mantinelu a střela na zadní tyč. Tatran vede 1:0.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Jana Uhlířová; hráči v poli: Sabina Labudová, Kristýna Gocová, Klára Voltrová, Pavla Macháčková, Kristýna Hofmanová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Michaela Mechlová, Mariana Býčková, Markéta Žbánková, Veronika Kopecká, Karolína Marko