2:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Spartak Pelhřimov 10:3
5. Patrik Rozkovec, 18. Adam Balatka, 24. Vojtěch Hejduk, 26. Štěpán Matěcha, 32. Adam Balatka, 33. Vojtěch Palatínus, 35. Vojtěch Hejduk, 38. Pavel Sekyra, 57. Vojtěch Rondoš, 58. Daniel Korych - 14. Václav Fučík, 23. Jan Knězů, 50. Jan Brothánek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 12 - Jakub Kuchař 16, Ondřej Kocián 6; po třetinách: 2:1, 6:1, 2:1;
60:00
59:59
Hodnocení utkání trenéra hostů, Petra Zajíčka: Utkání se zlomilo za stavu 3:2, kdy jsme nezareagovali na aktivní hru domácích. A díky menšímu nasazení jsme toto utkání prohráli. Děkuji divákům.
59:59
Hodnocení utkání trenéra domácích, Antonína Palatínuse: Dneska jsme zápas zvládli podle představ, nicméně je to play-off a zítra je úplně jedno kolik skončil dnešní zápas. Zítra musíme předvést ještě lepší výkon, pokud chceme ukončit sérii už doma. Děkujeme moc fantastickým divákům za podporu!
59:58
dnes zkrátka zasloužené vítězství domácích. Série bude pokračovat zítra ve 20,15 hodin.
57:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Korych bez asistence (10:3).
56:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Tomáš Vitásek (9:3).
56:41
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za opakované přestupky.
54:51
Pelhřimov se začíná snažit, uvidíme jestli jim pět minut bude stačit ke zdramatizování utkání
52:46
hra se začíná nenápadně přitvrzovat, očekávám konfrontaci rozhodčí vs. divácí
49:55
hosté snižují, když vyžívají mezery v domácí obraně. Situace dva na jednoho nezabránil ani Švec.
49:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Jan Knězů (8:3).
48:26
hostům nepomohla ani přesilová hra, po oslabení jsou na míčku znovu domácí
45:48
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kocián družstva Spartak Pelhřimov
45:48
Vyloučen hráč Vojtěch Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:00
Pelhřimov už tři minuty neměl míček na svých florbalkách
42:30
Matěcha na Sekyru, ale Pavel byl v zakončení málo důrazný
42:03
Turnov nechce nechat soupeře ani ve třetí třetině. Obraz hry stále stejný.
40:00
40:00
39:59
domácí v této třetině potvrdili svoji jasnou převahu a zatím utkání vládnou
38:17
už to vypadalo, že se Pelhřimov nadechuje, ale Sekyra po samostatné akci navyšuje skore pro domácí
37:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra bez asistence (8:2).
35:57
Pelhřimov na pár vteřin v útočném pásmu, ale hra se teď přelévá rychle z jedné strany na druhou.
35:09
Turnov potvrzuje svoji převahu na hřišti a trestá pasivní hru soupeře nebo si vytváří 95% šance na vstřelení dalších branek.
34:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Patrik Rozkovec (7:2).
32:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (6:2).
32:34
i Turnov využil svojí první početní výhodu. Sehranou kombinaci zakončil Balatka přesnou střelou z první.
31:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Pavel Sekyra (5:2).
30:29
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:09
druhá formace Turnova dnes Pelhřimov celkem zlobí, opakovaně si vytváří brankové příležitosti
27:50
na hřišti je celkem hodně živo. Vše začalo faulem Havlína, kdy soupeř neustál své nohy. Z následné přesilovky hosté vyrovnali. Momentálně na hřišti vládnou domácí, kteří od oslabení Pelhřimov k ničemu nepustili.
25:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (4:2).
23:22
22:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Petr Poduška (2:2).
22:02
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
21:03
v první minutě jsou aktivnější domácí
20:00
20:00
19:59
domácí jsou po první třetině mírně lepším týmem, což je vyjádřeno i poměrem ve skore
17:01
bravurně vyřešené dva na nikoho. Není co dodat.
17:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Patrik Rozkovec (2:1).
16:13
Švec to zkoušel dlouhým výhozem na Vojtu Palatínuse. Obránce však s Palatínusem udržel rychlí krok a střelu zblokoval včas.
13:36
hosté po výběhu z rohu srovnávají
13:35
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Viktor Vlach (1:1).
13:00
klasická sehrávka domácích: Sekyra na Matěchu, brankář hostujících je ovšem pozorný
10:20
Balatka trefuje horní tyč hostující branky
10:00
domácí se snaží hrát s balonkem což jim evidentně vyhovuje a Pelhřimovu nejspíš také
07:05
Pelhřimov zatím hrozí z občasných protiútoků.
04:15
Liberecká souhra funguje. Rondoš z pozabrány našel nekrytou florbalku Rozkovce.
04:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Vojtěch Rondoš (1:0).
03:14
Švitorka z levé strany přesný, ale střela neměla potřebnou rychlost
02:05
rozehrávka domácích z poloviny hřiště vypadala nadějně, dokud nahrávku Matěchy nezblokovala obrana hostujícího týmu
00:15
a máme tady první šanci domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Tomáš Kocián, Václav Fučík, Ladislav Běhounek, Viktor Vlach
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Štěpán Matěcha, Antonín Palatínus, Pavel Sekyra, Vojtěch Palatínus, Lukáš Švitorka