0:1
- : -
FBC Letka

FbC Coyotes Jablunkov - FBC Letka 2:4
12. Matyáš Gruszka, 20. Jakub Gorgosz - 8. Martin Döhner, 10. Matěj Veverka, 22. Vojtěch Kořínek, 35. Martin Kubín; rozhodčí: Ondřej Fojt - Ondřej Nowak; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Kowalczyk ? - Jiří Michalík ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:1;
36:00
34:59
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Kubín, asistoval Jan Moldřík (2:4).
31:49
Vyloučen hráč Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
26:19
24:00
24:00
21:51
Branku družstva FBC Letka vstřelil Vojtěch Kořínek, asistoval Matěj Hrbáč (2:3).
19:16
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jakub Gorgosz, asistoval Vojtěch Turoň (2:2).
19:14
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva FBC Letka na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
11:10
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Matyáš Gruszka, asistoval Lukaš Branc (1:2).
09:14
Branku družstva FBC Letka vstřelil Matěj Veverka, asistoval Martin Döhner (0:2).
07:36
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Döhner, asistoval Martin Kubín (0:1).
07:03
Vyloučen hráč Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Fojt a Ondřej Nowak.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Tomáš Kowalczyk; hráči v poli: Michal Bártek, Jakub Gorgosz, Vojtěch Turoň, Alexandr Doleček, Jan Petr Szotkowski