0:5
1:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PANTHERS OTROKOVICE 1:9
56. Tomáš Dvořák - 15. Jakub Haša, 20. Jakub Haša, 21. Michael Kořének, 24. Michal Kundrata, 36. Filip Příkaský, 37. Jakub Haša, 40. Jakub Haša, 46. Jan Hrtús, 48. Jakub Haša; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Radek Šafář 15, Michal Bartoň 14 - Matěj Kubíček 20; po třetinách: 0:2, 0:5, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy: "Dnes jsme neměli na čem stavět. Soupeř nám vlepil pořádnou výchovnou facku, za což mu děkuji, protože jinak bych to musel udělat sám. Chyběla koncentrace, plnění taktických pokynů, individuální přístup a další. Ve středu máme další pokus. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů."
60:00
Střely ve 3. třetině: 9-15
60:00
Komentář trenéra hostů pana Lukáše Ondrouška: "Dneska jsme odlepili smůlu z hokejek a šli od začátku do konce za vyrovnáním série. Díky soupeři, pořadatelům a rozhodčím za utkání."
60:00
59:06
Zápas už se pomalu, ale jistě dohrává.
58:16
Ducar v dobré příležitosti mohl dorazit, nedal.
57:40
Hezká střela Ducara a poté ještě druhá Dvořáka T.
56:46
Vyloučen hráč Daniel Popovský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
56:46
Rozmohl se nám tady takový nešvar.. Sekání..
56:43
Bartoň s dobrým zákrokem.
55:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Kryštof Indruch (1:9).
55:45
Dvořák T. z předbrankového prostoru střílí první branku domácích.
54:59
Ducar zalehnut v přesilovce.
54:12
Vyloučen hráč Jakub Haša družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
51:15
Procházka fotbalově bodlem nahrál na svého spoluhráče a vybídl ho do útoku (ve fotbale by se ovšem už mával ofsajd).
50:31
Zelenému se míček zamotal pod nohy a nezaložil tak brejk domácích.
48:57
Záblesk akce domácích, kdy Dvořák J. střílel ze středu, ale pouze do brankáře.
47:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michael Kořének (0:9).
46:12
Domácí se snaží, ale dneska to asi není jejich den. No, jak se říká není každý den posvícení (i když dneska teda je neděle).
45:46
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Martin Janeček (0:8).
45:20
Hosté na míčku drží domácí v pásmu.
43:19
Nejříve střela Indrucha vyražena mimo hřiště, poté střela Ducara do brankáře. Ne a ne to tam dneska spadnout.
41:39
Hosté netrefili po krosu prázdnou stodolu.
41:06
Domácí se nemíní vzdát a třetinu začínají více na balónku.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 7-9
40:00
39:43
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (0:7).
39:43
Znovu branka po dorážce.
39:19
Nový brankář na hřišti Bartoň si připsal první úspěšný zákrok.
38:43
Hosté více na míčku, domácí se snaží chodit do protiútoků, ale přechody středního pásma jim zatím moc nevycházejí.
36:14
36:14
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Bartoň družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
35:25
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Příkaský, asistoval Jakub Zdráhal (0:5).
34:32
Domácí teď chvilku v tlaku. Prověřili hostujícího gólmana několika střelami.
33:29
Večeřa dostal nabito na středu, ale nezpracoval ideálně a zakončil pouze bekhendem.
32:23
Ducarova jedovatá střela, brankář hostů jen vyráží.
30:58
Nebezpečná standartka ze středu pro hosty končí mimo hřiště.
29:45
Ducar z voleje před brankou trefuje jen blokujícího hráče.
28:57
Domácí hledají ve své kuchařce recept na obranu hostů a zatím ne a ne ho najít.
28:24
Hosté po delší odmlce zahrozili střelou. Šafář čapá.
27:39
Zelený v souboji tvrdý jako skála.
26:55
Domácí se zatím do nějaké zásadnější šance v přesilovce nedostali.
26:10
Domácí ve výhodě 5 na 3.
25:51
Vyloučen hráč Jakub Haša družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
24:36
Vyloučen hráč Jakub Zdráhal družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
23:34
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jakub Haša (0:4).
23:34
Rychlá sehrávka z mantinelu na mantinel a střela dvacet nad led na bližší do prázdné.
23:08
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
21:43
Procházka aka Bronty sám před brankářem, ale nestihl dotáhnout k dokonalosti bekhendový blafák.
21:14
Hosté vstoupili do druhého dějství aktivněji.
20:34
Zmatek před brankou, nedůraz a gól no.
20:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Jakub Haša (0:3).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 3-14
20:00
19:51
Střela Dvořáka J. by našla svoji adresu, ale bohužel pro něj byla zblokována.
19:24
18:57
Dobře vymyšlená akce domácích ztroskotala na provedení finální přihrávky.
17:52
Útočník hostů se uvolnil na mantinelu a po jeho střele se halou rozeznělo "komorní A", čili zvonila tyč.
16:44
Ducar na svém políčku pomotal dva frajery a šel do výběhu, byl však osekán, jak kebab.
14:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Jiří Štěpánek (0:1).
14:05
Střelou z půlky se hosté dostávají do vedení. Domácí brankář bez bez šance.
11:35
Dvořák J. nyní na středu ukázal, že se v něm skrývá Hulk a že je jako doktor Bruce Banner. Udržel na zádech dva borce a ještě vytáhl do protiútoku.
10:50
Dvakrát tam a zase zpět, dobrá kombinace domácích bohužel pro ně nezakončená.
09:20
Tandem Zelený - Procházka v hezké kombinaci připraven o loptičku.
08:45
Zboubek poslal na párek svého soka na mantinelu.
07:21
Suchomel nejdříve zablokoval střelu, potom motal a motal. Nakonec z toho vznikla střela hostů.
06:38
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
05:25
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Jiří Suchomel.
05:25
Po zákroku na kriminál nájezd pro domácí.
05:06
Do třetice Dvořáků, Dvořák T. blokuje kros hostů.
04:25
Skrytá střela hostů z výběhu, Šafář připraven.
03:26
Trochu zmatek v obraně domácích. Vyústilo to v nebezpečnou střelu od beka hostů.
02:28
Bratři ve zbrani Dvořák J. a Dvořák V. vybojovali míček na mantinelu pro domácí celek.
01:38
Atmosféra vyhecovaná, tempo hodné playoff.
00:43
Začíná se zostra, první šance na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Vladimír Blažek, Jakub Haša
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Filip Kozák, Lukáš Dvořák, Milan Ducar, Tomáš Dvořák, Kryštof Indruch
00:00
Vítáme Vás takhle při nedělním dopoledni z brněnské haly SH SportPoint, kde se za několik desítek minut odehraje druhé utkání předkola KB ligy juniorů. Proti sobě nastoupí celky Sokol Brno I EMKOCase Gullivers a PANTHERS OTROKOVICE. Vedení v sérii se ujali včera v Otrokovicích Gull, tudíž dnes mohou proměnit postupový mečbol a nebo hosté mohou srovnat sérii na 1:1.
00:00
Domácí se nahecovali proslulým pokřikem "Anglie, Anglie, Anglie ať žije Irsko". Pokřik v dnešní době a souvislostech více než aktuální..