2:1
1:2
- : -

FbC Asper Šumperk - SK K2 Prostějov 5:5
2. Jan Mannl, 9. Jan Mannl, 14. Daniel Svoboda, 23. Daniel Svoboda, 29. Jan Mannl - 3. Patrik Lošťák, 8. Martin Čajan, 18. Jan Báthory, 30. Jan Báthory, 36. Vojtěch Laurenčík; rozhodčí: Stanislav Kosek - Tomáš Hruška; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: František Juráň ? - David Pařenica ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:2;
36:00
35:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Vojtěch Laurenčík, asistoval Martin Čajan (5:5).
35:42
Prostějov v šesti naposlední chvíli vyrovnává.
34:30
Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil Jan Báthory.
34:30
Hosté mohli dorovnat díky trestnému střílení, ale Franta Juráň to na prostějovské útočníky umí. Minulý týden takto vychytalsoupeře ve starších žácích.
33:45
Timeout SK K2 Prostějov
33:45
Oddechový čas Prostějova. Uvidíme, s čím hosté na poslední dvě minuty přijdou.
32:46
Domácí už se brání vesměs poize odpalováním míčků.
31:30
Necelých 5 minut dokonce a domácí stále těsně vedou. Dokáží náskok udržet?
30:40
Hosté teď tlačí, závěr tak zcela určitě bude dramatický.
29:40
Prostějov trefuje tyč!
29:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Báthory, asistoval Vojtěch Laurenčík (5:4).
29:30
A už je to zasejen o gól.
28:03
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Pavel Fleischmann (5:3).
28:03
A nemýlil jsem se. Mannl kompletuje hatrick.
27:29
Teď velká šance Prostějova... Dovolím si odhadnout, že ještě nějaké branky uvidíme.
26:40
Sitta v náběhu trefuje břevno... Pěkné šance Asperu.
26:00
Další střela, tentokrát branku bekendem netrefil Kotek.
25:20
Krňávek střílí mimo.
24:30
Jan Mannl mohl běžet sám, ale i mistr tesař se někdy utne.
24:00
24:00
Druhá perioda je minulostí a o krok napřed jsou domácí borci.
24:00
22:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Svoboda, asistoval Jan Mannl (4:3).
22:37
Pokud v tomto zápase Šumperk skóruje, vždy je u toho dvojce Mannl - Svoboda.
21:10
Karel Mareček yystřelil, míček mu ale ještě před tím (jak už je u něj tradicí) sjel z hokejky.
19:53
Teď ale naopak několikrát zahrozil Prostějov. Stav ale stále zůstvá nerozhodný.
19:17
První formace Šumperka na hřišti a hned je to znát.
17:08
17:08
Na první střelu ještě Juráň dokázal zaregovat, Na následnou akci už byl ali i on krátký.
16:20
Vyloučen hráč Matěj Krňávek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:20
Matěj Krňávek teď zbytečně dohrál soupeře na polovině hřiště a po zásluze dostává dvě trestné minuty.
13:37
13:37
Nakonec míček vybojoval Jan Mannl, který našel Dana Svobodu, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku.
12:55
Prozatím se domácí nedokáží dostat do výraznějších pozic.
12:01
Pokračuje přesilová hra Šumperka.
12:00
12:00
Máme za sebou první třetinu, ve které se oba celkyprosadily dvakrát a stav je tak nerozhodný 2:2.
12:00
11:43
Vyloučen hráč Adam Hurdálek družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
08:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Daniel Svoboda (2:2).
07:16
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Martin Čajan, asistoval Jan Báthory (1:2).
02:49
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Patrik Lošťák, asistoval Adam Anděl (1:1).
01:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: David Pařenica; hráči v poli: Ladislav Ševčík, Matěj Pecha, Adam Anděl, Jan Báthory, Martin Čajan