0:0
1:2
- : -

K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:2
5. Eva Smutná, 15. Eliška Machalová, 17. Kateřina Rybníčková, 18. Eva Nečasová, 19. Kateřina Rybníčková, 51. Šárka Staňková - 41. Vendula Schindlerová, 53. Klára Kuřítková; rozhodčí: Matěj Otáhal - Ladislav Plachý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Tereza Chládková 24 - Martina Schoupalová 33; po třetinách: 5:0, 0:0, 1:2;
60:00
Komentář trenéra FBCČPP Bystroň Group Ostrava: Díky Židenicím za fér sérii, jednoznačně postoupil kvalitnější tým. Jak jsem psal včera, pro většinu hráček šlo o první play-off v životě a máme se ještě hodně co učit. Ale už teď jsme o dva zápasy zkušenější, což se nám určitě vrátí v budoucnu.
60:00
Komentář trenéra K1 Florbal Židenice: Zasloužené vítězství. Koncentrovaný a kolektivní výkon po celý zápas a celou sérii. Musím hráčky pochválit za přístup k zápasům, bojovnost, zlepšenou střelbu a touhu po vítězství. Děkujeme Ostravě za férovou sérii a přejeme šťastnou cestu domů. My jdeme slavit
60:00
59:59
Střely domácí: 10 hosté:13
59:58
DÁMY A PÁNOVÉ HRÁČKY K1 FLORBAL ŽIDENICE POSTUPUJÍ DO ČTVRTFINÁLE PLAY OFF PŘES FAVORIZOVANÉ FBC OSTRAVA
58:17
Hostující Středulová teď dvakrát naštěstí pouze do masky Chládkové, byla úplně sama na středu
56:24
Maroszová za půlkou nahodila míček a nepozorná Chládková se diví že to za ní cinklo. Co to zvoní ? Asi štěstí
54:47
Polášková po vybídnutí Greiplové ze vzduchu netrefuje bránu
53:45
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
53:45
FBC Ostrava si vybírá timeout a bude se snažit s utkáním ještě něco udělat, případně zdramatizovat
52:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Klára Kuřítková, asistoval Barbora Greiplová (6:2).
52:50
Ostrava využívá standartku před velkým brankovištěm a snižuje na 2:6
52:20
Ostrava zavírá Židenice na jejich půlce a vytváří si tlak
50:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková, asistoval Jasmína Sertová (6:1).
50:44
Jasmína našla na středu Šárku a ta vyslala střelu do sítě...zvyšuje na 6:1
45:02
Smutná na půli ze středu trefuje hlasité nic, všichni velmi překvapeni jak to cinklo
43:48
Janečková se snažila backhandem překvapit Schoupalovou, ta se nedala a vyníkajícím přesunem drží Ostravu
42:14
Schoupalová krásně skluzem vychytala domácí Kasal
40:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová, asistoval Vendula Maroszová (5:1).
40:24
Maroszová krásně středem z vlastní obrané poloviny našla před bránou Schindlerovou, která si pohrála s Chládkovou a parádně střílí první gol FBC v zápase
40:00
40:00
39:59
Střely domácí: 16 hosté: 9
39:20
Chybu Machalové při rozehrávce díky nepozornosti hostujících hráček , končí pro domácí dobře
38:17
Hráčky hostujícího FBC nechávají vyniknou Schoupalovou, domácí hráčky na ni sypou střelu za střelou
36:34
A Rybníčková opět zelené obložení razítkuje
36:31
Domácí hráčky nám tady ukazují fintičky, Sedláčková a poté Kolajová s Janečkovou
35:00
Dnešní utkání sleduje 59 diváků. Děkujeme
33:25
Staňková nabídla Rybníčkové na středu zakončení, ale naše Kačenka trefuje oblíbené obložení
31:52
Nikča Kolajová posílá tvrdý projektil na Schoupalovou. Zatočilo jí to pouze do hrudi
26:17
Domácí hráčky pouštějí FBC do šancí, naštěstí holky pálí slepýma do oblíbených míst Kačky Rybníčkové tj. obložení VUT
23:11
Máme tu první střelu ve druhé třetině z hole domácí Janečkové, po mírném tlaku se opět dostává ke střele ...přes obránkyni trefuje golmanku
19:54
Sedláčková naslepo od hostující brány vybídla Liškovou k samostatnému úniku, Chládková je pozorná
19:20
Židenice vedou po první třetině 5:0 a nezdá se, že by pustily FBC k nějakému překvapení
18:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Eva Smutná (5:0).
18:19
A máme tu další branku domácích Kačka Rybníčková po vybídnutí Smutné pálí ostrým do sítě
17:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Nečasová, asistoval Eva Smutná (4:0).
17:25
Nestačil sem to ani dopsat a máme tu další gol domácích, bohužel neviděl sem nepřiblížím
16:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Šárka Staňková (3:0).
16:47
Šárka Staňková neskutečně si 2x prohodila hostující hráčky a naservírovala Kačce Rybníčkové do prázdné brány a ta se nemýlí
14:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eliška Machalová, asistoval Eva Smutná (2:0).
14:33
Machalová střílí padáček na hostující bránu, obránkyně jej tečuje mimo dosah golmanky a padá do sítě
09:00
Jedinou střelu v přesilovce posílá na bránu z půlky Barča Hnátková, škoda že nikdo nestál před Schoupalovou
07:17
Vyloučen hráč Sandra Kostková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
06:53
Hostující Středulová prověřuje pozornou Chládkovou
05:38
Hráčky K1 nedávají hráčkám FBC ani mm místa na hřišti
05:18
Jasmína Sertová vypárkovala Poláškovou a je velká škoda, že jí míček poté ujíždí do rohu hřiště
04:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Tereza Chládková (1:0).
04:37
Evča Smutná po vytažení od vlastní brány zakončuje střelou nad rameno Schoupalové a posílá Židenice do vedení
02:13
Evča Poločasová posílá tvrdou střelu na hostující golmanku, Schoupalová kryje s přehledem
01:51
Natálka Janečková má tedy slovník jej
00:34
Rybníčková posílá krosem na Hnátkovou které přeskakuje míček čepel před prázdnou bránou
00:01
Domácí vyhrávají úvodní buly a vytváří si úvodní tlak na hostující bránu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Ladislav Plachý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Klára Kuřítková, Michaela Klvaňová, Barbora Greiplová, Terezie Šešulková, Mariana Polášková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Tereza Chládková; hráči v poli: Nikola Kolajová, Šárka Staňková, Barbora Hnátková, Markéta Sedláčková, Kateřina Rybníčková
00:00
Vítáme fanoušky domácího týmu K1 Florbal Židenice a hostujících FBC Ostrava na 2 zápase osmifinále play off za stavu 1:0 pro domácí tým, který dokázal včera vyhrát na horké ostravské půdě 5:2