2:4
1:0
- : -

FBC Hlučín C - FbC Coyotes Jablunkov B 5:4
6. Vladimír Foldyna, 6. Dominik Štěpán, 18. Jan Kotlář, 20. Jan Kotlář, 30. Jakub Franc - 13. Jiří Raszka, 19. Jan Izaiáš, 19. Petr Kuřok, 24. Zdeněk Havlíček; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Stanislav Šimon ? - Pavel Kovář ?; po třetinách: 2:0, 2:4, 1:0;
36:00
34:00
Timeout FbC Coyotes Jablunkov B
34:00
Vyloučen hráč Jan Izaiáš družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:18
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Jakub Franc, asistoval Přemysl Hanzal (5:4).
28:33
Timeout FBC Hlučín C
24:00
24:00
23:52
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Zdeněk Havlíček, asistoval Jiří Raszka (4:4).
19:47
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Jan Kotlář, asistoval Vladimír Foldyna (4:3).
18:58
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Petr Kuřok, asistoval Miroslav Byrtus (3:3).
18:15
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Zdeněk Havlíček (3:2).
17:31
12:47
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jiří Raszka, asistoval Patrik Polák (2:1).
12:00
12:00
05:46
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Dominik Štěpán, asistoval Jakub Franc (2:0).
05:14
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Vladimír Foldyna, asistoval David Kotlář (1:0).
03:44
Vyloučen hráč Miroslav Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za hrubost.
01:47
Vyloučen hráč Tomáš Slischka družstva FBC Hlučín C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov B: brankář: Pavel Kovář; hráči v poli: David Gajdzica, Zdeněk Havlíček, Patrik Polák, Jiří Raszka, Jan Izaiáš