1:2
3:3
- : -

TJ Slovan Havířov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:5
1. František Kyc, 2. David Třetina, 19. Matěj Kravčík, 31. Patrik Charvát, 33. František Kyc, 36. František Kyc - 18. Ondřej Sembol, 22. Daniel Kružel, 26. Stanislav Ovčačík, 28. Daniel Kružel, 30. Ondřej Sembol; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 5:3 + Karel Balnar OS; využití: 1:2; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský ? - Tomáš Novák ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:3;
36:00
35:54
Vyloučen hráč Radovan Kufa družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
35:36
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
35:19
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Filip Kočí (6:5).
32:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc bez asistence (5:5).
31:53
Vyloučen hráč Jan Pawlas družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:55
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát bez asistence (4:5).
29:37
Vyloučen trenér Karel Balnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA - osobní trest.
29:36
Timeout TJ Slovan Havířov
29:36
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol bez asistence (3:5).
28:34
Vyloučen hráč Filip Kočí družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
28:01
Vyloučen hráč Vladimír Fišara družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
27:14
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Kružel, asistoval Petr Pavelek (3:4).
25:29
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
25:04
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Stanislav Ovčačík, asistoval Ondřej Sembol (3:3).
24:00
24:00
21:37
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Kružel z trestného střílení (3:2).
18:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Ondřej Kravčík (3:1).
17:01
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Daniel Kružel (2:1).
15:42
Vyloučen hráč Filip Kočí družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
05:47
Vyloučen hráč Vladimír Fišara družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
01:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil David Třetina, asistoval František Kyc (2:0).
00:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: David Rada, David Třetina, Kryštof Fusek, František Kyc, Filip Kočí