0:2
2:2
- : -

Florbalová škola Plzeň B - SK Jiskra Go-Go Domažlice B 3:7
11. Vojtěch Pelikán, 39. Miroslav Šťastný, 44. Miroslav Šťastný - 1. Tomáš Havlíček, 10. Jan Tauer, 13. Tomáš Havlíček, 28. Jan Tauer, 29. Petr Eibisch, 32. Milan Pivoňka, 45. Josef Hruška; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Jan Valeš 8 - Jaroslav Jůna 24; po třetinách: 1:3, 0:2, 2:2;
45:00
44:55
Vyloučen hráč Tomáš Bártík družstva Florbalová škola Plzeň B na 2 minuty za sekání.
44:38
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil Josef Hruška, asistoval Tomáš Havlíček (3:7).
43:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Miroslav Šťastný bez asistence (3:6).
38:24
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Miroslav Šťastný, asistoval Vojtěch Pelikán (2:6).
34:23
Skvělý zákrok Plzeňského golmana
32:00
Zápas je teď velice opatrný a nic zajímavého se neděje
31:51
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil Milan Pivoňka, asistoval Jan Tauer (1:6).
28:31
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil Petr Eibisch, asistoval Jan Tauer (1:5).
28:00
Plzeňští až na jednu střelu do prostřed branky nepředvedli skoro nic a zahodili tedy nabídku přesilové hry
27:24
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil Jan Tauer, asistoval Tomáš Havlíček (1:4).
26:53
Havlíček mohl přidat třetí gol a zkompletovat hattrick, ale proti odkryté kleci dokázal trefit pouze tyč
25:31
Uvidíme další přesilovku Plzně, podaří se jim už snížit? Dáme vám vědět
25:30
Vyloučen hráč Marek Podlipský družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B na 2 minuty za sekání.
24:55
Domažlice zahazují skvělou šanci na zvýšení vedení
23:39
Rozhodčí si rychle srovnal hráče domácího týmu, který nesouhlasil s verdiktem sudího
22:35
Krásná individuální akcie Tauera, ale bohužel minul branku
21:25
Tribuny se začínají plnit, atraktivní utkání přilákalo do ochozů celé 3 diváky.
20:17
Utkání se nám přiostřuje, začínáme vídat několik vyhrocených situací
19:32
5 vteřin před koncem přesilovky se Plzeň dostává poprvé k balónku
18:42
Pastrňák si myslel, že už je na ledě a málem se připletl do hry, naštěstí si vše uvědomil a hbitě přeskočil mantinel
17:45
To nebylo hezké od Havlíčka a také právem dostává 2 minuty za nesp. chování
17:27
Vyloučen hráč Tomáš Havlíček družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B na 2 minuty za nesportovní chování.
16:00
Zdravotník v pohotovosti
15:02
Plzeň se hned na startu dostává do skvělé šance, ale gól z toho opět není.
15:00
15:00
Počet střel po první třetině 8:4
15:00
Domažlice mají téměř 100% úspěšnost. Ale měli by také děkovat svému brankáři, který je opravdu výbornými zákroky několikrát podržel.
15:00
13:50
Jarin předvedl sérii výtečných zákroků a stále drží svůj tým ve vedení!
13:20
Hráči Plzně přebrali iniciativu zápasu, ale Domažličtí dokáží prakticky skoro z ničeho vstřelit branku
12:27
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil Tomáš Havlíček, asistoval Josef Hruška (1:3).
12:27
Havlíček přidává svůj druhý gól a bude útočit na hattrick.
10:01
Nejprve Domažličtí z ničeho dokázali vstřelit druhou branku, ale Plzeňští dokázali velice rychle odpovědět a stav je tedy 1:2
10:00
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Vojtěch Pelikán, asistoval Tomáš Bártík (1:2).
09:44
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil Jan Tauer, asistoval Milan Pivoňka (0:2).
09:20
V přesilové hře se předvedlo spíše družstvo Plzeňských
08:45
A další výtečný zákrok Jarina proti střele Plzeňských
08:15
Hráči Plzně se i v oslabení dostali do skvělé šance, ale Jarin byl opět připraven a drží svůj tým
07:20
Uvidíme co si připravili Domažličtí na svojí první přesilovku
07:17
Vyloučen hráč Jan Felkl družstva Florbalová škola Plzeň B na 2 minuty za sekání.