2:3
1:5
- : -

SK Jiskra Go-Go Domažlice B - SPORT CLUB Klatovy 4:10
8. Tomáš Havlíček, 17. Tomáš Havlíček, 30. Milan Pivoňka, 39. Milan Pivoňka - 14. Jiří Maryt, 15. Kamil Gajdoš, 20. Kamil Gajdoš, 21. Jan Morava, 30. Jan Polomis, 34. Jiří Maryt, 36. Kamil Gajdoš, 37. Jiří Maryt, 41. Jan Polomis, 45. Přemysl Voráček; rozhodčí: Vladislav Klouda - Daniel Karásek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 28 - Marek Štauber 15; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:5;
45:00
44:29
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Přemysl Voráček, asistoval Kamil Gajdoš (4:10).
44:13
Gajdoš teď zblokoval střelu mířící do Domažlické klece.
40:29
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Polomis, asistoval Ondřej Kužel (4:9).
40:29
Polomis zakončoval naprosto nehlídaný do prázdné brány.
38:05
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil Milan Pivoňka, asistoval Josef Hruška (4:8).
37:55
Vynikající zákroky brankářů na obou stranách.
36:14
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jiří Maryt, asistoval Jan Baumruk (3:8).
35:21
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kamil Gajdoš, asistoval Petr Horejš (3:7).
34:30
Dnešnímu utkání přihlíží 21 (ne)platících diváků. Děkujeme!
33:32
33:32
Klatovy využívají přečíslení 3 na 2.
30:01
Klatovy přestřílely soupeře i ve druhé třetině. Tentokrát 7:11.
30:00
30:00
29:30
Domažlice teď kupí chybu za chybou. Tauer se pokoušel projít jeden na jednoho ze stoje v pozici posledního hráče a nabídl soupeři další gólovou šanci.
29:26
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Polomis, asistoval Kamil Gajdoš (3:5).
29:26
Tak Klatovy přece jen rychle odpovídají.
29:20
Mizerně rozehrál Zdeněk Strouhal a Klatovy mohly jít opět do vedení o dva góly.
29:12
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil Milan Pivoňka, asistoval Jan Tauer (3:4).
29:12
Gólman hostí měl zakrytý výhled a Domažlice snižují.
28:12
Gajdoš se pokusil zakončit zpoza brány, Jůna byl pozorný.
25:58
Individuální akce Milana Pivoňky gólem neskončila.
24:13
Hruška šel do nebezpečné kličky před vlastní bránou Domažlice na to málem doplatili. Rozhodčí, naštěstí pro domácí, přerušil hru pro prošlápnutý míček.
20:06
Klatovy jsou dnes experty na slepené góly, tohle je pro Domažlice těžká rána. Vzpamatují se ještě?
20:05
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Morava, asistoval Jan Baumruk (2:4).
19:47
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kamil Gajdoš, asistoval Jan Baumruk (2:3).
19:47
Pěkná akce Klatov, kterou v pádu zakončil Kamil Gajdoš.
18:55
Po tvrdém středu s Hruškou zůstává na zemi ležet jeden z Klatovských hráčů. Doufejme, že bude v pořádku.
16:40
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil Tomáš Havlíček, asistoval Josef Hruška (2:2).
16:40
Havlíčkova střela ze standardky opět propadla až do branky. Je vyrovnáno.
15:01
Byť se zápas nehraje ve kdovíjakém tempu, Klatovy přestříleli Domažlice v první třetině 4:15 na střely. Zápas se přesto jeví vyrovnaně.
15:00
15:00
14:55
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kamil Gajdoš, asistoval Svatopluk Hudec (1:2).
14:55
Klatovy během půl minuty otáčí vývoj zápasu. Nepovedená rozehrávka Hrušky poslala dvojici Hudec - Gajdoš do přečíslení 2 na brankáře.
13:26
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jiří Maryt, asistoval Jan Polomis (1:1).
13:26
Z nenápadné akce je vyrovnáno, Polomis si vyjel z rohu a jeho zdánlivě ne příliš nebezpečnou střelu protečoval do brány Jiří Maryt.