0:1
2:1
- : -

FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B - 1. MVIL Ostrava C 3:2
6. Richard Mück, 31. Josef Horák, 34. Richard Mück - 24. Karel Skupník, 35. Daniel Cabiš; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Martinek ? - Vít Mazurek ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:1;
36:00
34:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Daniel Cabiš, asistoval Jakub Mechel (3:2).
34:17
Timeout FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B
33:04
Branku družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B vstřelil Richard Mück, asistoval Václav Holub (3:1).
30:45
Branku družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B vstřelil Josef Horák bez asistence (2:1).
28:39
Vyloučen hráč Josef Horák družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:15
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Karel Skupník, asistoval Petr Hopp (1:1).
16:38
Vyloučen hráč Jaromír Mičulka družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
05:34
Branku družstva FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B vstřelil Richard Mück, asistoval Jaromír Mičulka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava C: brankář: Vít Mazurek; hráči v poli: Daniel Cabiš, Radek Furmánek, Karel Skupník, Šimon Kouba, Petr Hopp