4:1
3:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - Florbalová škola Plzeň B 8:3
14. David Strolený, 16. Martin Šampalík, 17. Jan Pěnkava, 22. Martin Šampalík, 29. Lukáš Hajšman, 34. Martin Šampalík, 40. Jan Kuncl, 44. Adam Petrák - 15. Jaroslav Hlaváč, 22. Miroslav Šťastný, 32. Jaroslav Hlaváč; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jiří Cisler 24 - Jan Valeš 14; po třetinách: 1:1, 4:1, 3:1;
45:00
43:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Adam Petrák bez asistence (8:3).
39:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jan Kuncl, asistoval Matěj Neužil (7:3).
38:32
Vyloučen hráč Lukáš Dyk družstva Florbalová škola Plzeň B na 2 minuty za sekání.
33:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Martin Šampalík, asistoval Matěj Neužil (6:3).
31:04
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Jaroslav Hlaváč, asistoval Miroslav Šťastný (5:3).
30:00
30:00
28:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Lukáš Hajšman, asistoval Adam Petrák (5:2).
21:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Miroslav Šťastný, asistoval Jiří Mikeska (4:2).
21:11
16:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jan Pěnkava, asistoval Lukáš Hajšman (3:1).
15:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Martin Šampalík, asistoval Jan Kuncl (2:1).
15:00
15:00
14:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Jaroslav Hlaváč, asistoval Jiří Mikeska (1:1).
13:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil David Strolený, asistoval Matěj Neužil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň B: brankář: Jan Valeš; hráči v poli: Miroslav Šťastný, Jan Felkl, Jaroslav Hlaváč, Jiří Mikeska, Lukáš Dyk