0:0
4:0
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - TJ Lokomotiva Louny 12:0
1. Lukáš Vlček, 1. Marek Sochor, 5. Zdeněk Martinec, 9. Marek Sochor, 9. Simeon Trapani, 10. Martin Horn, 11. Marek Sochor, 12. Zdeněk Martinec, 28. Marek Sochor, 28. Simeon Trapani, 31. Marek Sochor, 31. Michal Záruba; rozhodčí: Pavel Špryňar - Josef Heřmánek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Adam Havriljak 3, Adam Havriljak 4, Adam Havriljak 1 - Radek Marhonz -1, Radek Marhonz -7, Radek Marhonz -1; po třetinách: 8:0, 0:0, 4:0;
36:00
30:42
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba bez asistence (12:0).
30:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Matouš Dašek (11:0).
27:26
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Simeon Trapani, asistoval Lukáš Vlček (10:0).
27:08
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Vladimír Vrátil (9:0).
21:16
Vyloučen hráč Michal Hladík družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:49
Timeout TJ Lokomotiva Louny
17:49
Vyloučen hráč Jan Bräuer družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování hokejky.
16:13
Vyloučen hráč Simeon Trapani družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:00
12:00
12:00
12:00
11:16
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Martinec, asistoval Martin Horn (8:0).
10:36
09:40
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Martin Horn, asistoval Lukáš Vlček (6:0).
08:44
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Simeon Trapani, asistoval Martin Horn (5:0).
08:22
06:02
Vyloučen hráč Marek Sochor družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování hokejky.
04:08
00:54
00:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Martin Horn (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Radek Marhonz; hráči v poli: Jiří Klokočník, Petr Kolovratník, Jakub Hauf, Jan Polák, Jan Valenta