0:0
- : -
FBC Přerov

FBC Mohelnice - FBC Přerov 2:1
17. Jakub Weiss, 19. Matěj Bizek - 11. Adam Pospíšilík; rozhodčí: Daniel Tichý - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:2 + Michal Hrabica OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hampl ? - Patrik Antoniazi ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:0;
36:00
34:58
Timeout FBC Přerov
29:28
Vyloučen hráč Tobiáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:41
Vyloučen hráč Michal Hrabica družstva FBC Přerov - osobní trest.
23:41
Vyloučen hráč Michal Hrabica družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
18:34
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Adam Špička (2:1).
16:24
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jakub Weiss bez asistence (1:1).
12:00
12:00
10:48
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Adam Pospíšilík, asistoval Lukáš Raška (0:1).
07:25
Vyloučen hráč Michaela Kacelová družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Tichý a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Adam Pospíšilík, Michal Bělaška, Lukáš Raška, Michal Hrabica, Maxim Šefčík
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Adam Špička, Maxián Přikryl, Jakub Weiss, Michaela Kacelová, Matěj Bizek