3:1
2:2
- : -

TJ Lokomotiva Louny - SK BIVOJ LITVÍNOV 5:8
18. Jakub Hauf, 21. Jan Polák, 23. Jiří Klokočník, 25. Jakub Hauf, 28. Jan Polák - 1. Tomáš Kolodziej, 4. Martin Dvořák, 5. Rostislav Pleticha, 10. Jan Vokáč, 11. Michal Libecait, 18. Michal Libecait, 26. Tomáš Kolodziej, 35. Tomáš Kolodziej; rozhodčí: Pavel Špryňar - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 2, Tereza Kalousová -2, Tereza Kalousová -1 - Tobiáš Jurenka -2, Tobiáš Jurenka -1, Tobiáš Jurenka 1; po třetinách: 0:5, 3:1, 2:2;
36:00
34:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej bez asistence (5:8).
34:14
Vyloučen hráč Jan Polák družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
27:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák bez asistence (5:7).
25:38
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej bez asistence (4:7).
24:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Hauf, asistoval Jan Polák (4:6).
22:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Filip Derfler (3:6).
20:42
Timeout TJ Lokomotiva Louny
20:23
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jakub Hauf (2:6).
17:58
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Libecait, asistoval Lukáš Kaprhál (1:6).
09:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Petr Fryček (0:4).
06:26
Vyloučen hráč Rostislav Pleticha družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
04:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha, asistoval Josef Jupa (0:3).
03:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Jan Paldus (0:2).
00:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Rostislav Pleticha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Tobiáš Jurenka; hráči v poli: Jakub Raiminius, Jan Paldus, Lukáš Kaprhál, Michal Libecait, Petr Vovesný
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tereza Kalousová; hráči v poli: Jiří Klokočník, Jan Polák, Jan Valenta, Jakub Hauf, Petr Kolovratník