3:2
5:2
- : -

SK K2 Prostějov - FBC Vikýřovice 10:4
1. Matěj Pecha, 10. Adam Hurdálek, 13. Martin Čajan, 20. Adam Hurdálek, 24. Martin Čajan, 25. Ladislav Ševčík, 31. Martin Čajan, 32. Jakub Přikryl, 35. Vojtěch Laurenčík, 36. Martin Čajan - 13. Tomáš Holan, 19. Tomáš Holan, 27. Michal Končický, 33. Martin Kašpar; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Horák ? - Marek Hasala ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 5:2;
36:00
35:38
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Martin Čajan bez asistence (10:4).
34:54
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Vojtěch Laurenčík bez asistence (9:4).
32:56
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Martin Kašpar, asistoval Jan Pavlík (8:4).
31:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Matěj Pecha (8:3).
30:46
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Martin Čajan, asistoval Jan Báthory (7:3).
30:24
Vyloučen hráč Vojtěch Valenta družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za blokování hokejky.
26:14
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Michal Končický z trestného střílení (6:3).
24:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ladislav Ševčík, asistoval Martin Čajan (6:2).
24:00
24:00
23:58
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Martin Čajan, asistoval Vojtěch Laurenčík (5:2).
19:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Hurdálek, asistoval Jan Báthory (4:2).
18:22
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Tomáš Holan, asistoval Michal Končický (3:2).
12:19
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Tomáš Holan bez asistence (3:1).
12:15
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Martin Čajan, asistoval Adam Hurdálek (3:0).
12:00
12:00
10:35
Vyloučen hráč Matěj Pecha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
09:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Hurdálek bez asistence (2:0).
00:54
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Matěj Pecha, asistoval Jáchym Tuček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikýřovice: brankář: Marek Hasala; hráči v poli: David Večeřa, Tereza Kluková, Michal Končický, Jan Pokorný, Jan Pavlík
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Martin Horák; hráči v poli: Ladislav Ševčík, Michal Slavotínek, Jan Báthory, Martin Čajan, Jakub Přikryl