3:2
3:2
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - FbK Horní Suchá 6:6
14. Alexandr Doleček, 20. Michal Bártek, 24. Alexandr Doleček, 26. Alexandr Doleček, 31. Jan Petr Szotkowski, 36. Vojtěch Turoň - 6. Radek Vašina, 7. Filip Burgert, 24. Jan Lorenc, 24. Jakub Vavřička, 29. Radek Vašina, 35. Radek Vašina; rozhodčí: Ondřej Fojt - Ondřej Nowak; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Kowalczyk ? - Ondřej Kelnar ?; po třetinách: 0:2, 3:2, 3:2;
36:00
35:58
Vyloučen hráč Nikolas Urbančík družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:49
Vyloučen hráč Samuel Řezáč družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
35:44
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Vojtěch Turoň bez asistence (6:6).
35:30
Vyloučen hráč Jiří Pawlas družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
34:17
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Radek Vašina, asistoval Samuel Řezáč (5:6).
30:11
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jan Petr Szotkowski, asistoval Michal Bártek (5:5).
28:36
25:28
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Alexandr Doleček, asistoval Tomáš Kowalczyk (4:4).
24:00
24:00
23:53
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jakub Vavřička, asistoval Jan Lorenc (3:4).
23:35
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Alexandr Doleček, asistoval Vojtěch Turoň (3:3).
23:33
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Lorenc, asistoval Ondřej Kelnar (2:3).
19:04
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Michal Bártek, asistoval Lukaš Branc (2:2).
13:42
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Alexandr Doleček, asistoval Michal Bártek (1:2).
12:00
12:00
09:19
Vyloučen hráč Vojtěch Turoň družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
08:59
Vyloučen hráč Jiří Pawlas družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
06:28
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Burgert, asistoval Jakub Vavřička (0:2).
05:19
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Radek Vašina, asistoval Jakub Vavřička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Fojt a Ondřej Nowak.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Ondřej Kelnar; hráči v poli: Nikolas Urbančík, Tomáš Šurik, Radek Vašina, Radim Szegecs, Jan Lorenc
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Tomáš Kowalczyk; hráči v poli: Michal Bártek, Jakub Gorgosz, Vojtěch Turoň, Alexandr Doleček, Jan Petr Szotkowski