3:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 8:3
10. Martin Beneš, 14. Ondřej Horažďovský, 17. Ondřej Horažďovský, 21. Tomáš Zdeněk, 37. Ondřej Horažďovský, 41. Ondřej Horažďovský, 45. Štěpán Plachý, 49. Tomáš Holeček - 33. Marek Würstl, 38. Šimon Kaluža, 57. Jan Gucko; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Bezděk 14 - Vojtěch Graman 36; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:1;
60:00
Komentáře trenéra hostujících Tomáše Zelinky: "Na dnešní zápas jsme se zaměřili hlavně na obranu, která se nám dvě třetiny relativně dařila. Na konci nám už došly síly a ukázala se soupeřova kvalita. Přijeli jsme v oslabené sestavě. Někteří hráči jsou na lyžáku, jiní hrají za A tým. Díky za utkání, zítra budeme bojovat."
60:00
Komentář trenéra domácích Václava Michálka: Dnešní zápas jsme si od první minuty pohlídali a bereme první vítězství. Děkuji hráčům za utkání a soupeři přeji šťastnou cestu domů. Zítra si jedeme pro rozhodující bod.
60:00
59:59
FbC Plzeň si může odškrtnout první vítězství v sérii s Českými Budějovicemi. O vítězství 8:3 rozhodla především první třetina a bodový příspěvek Ondřeje Horažďovského. To je pro dnešek vše, přejeme vám příjemný zbytek večera.
58:29
Beneš neproměnil to, co snad ani neproměnit nešlo. Klobouk dolů, tohle jsem ještě neviděl.
56:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Gucko bez asistence (8:3).
56:05
Gucko se prodral až ke střele, díky které se i on zapisuje mezi střelce.
53:40
Pokus ze vzduchu Plachého zablokovala českobudějovická obrana.
52:40
Hru, až na pár výjimek, kontrolují domácí.
48:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Holeček, asistoval Štěpán Plachý (8:2).
48:40
Nádhernou střelu Tomáše Holečka zastavila až síť Gramanovy svatyně. Tento moment se do dějin českého florbalu zapíše jako ten, se kterým neměl Horažďovský nic co do činění.
47:40
Po delší době opět střela na Bezděka. Hrouzek vybruslil od mantinelu a jeho pokus skončil na betonech domácího gólmana.
46:20
Přečíslení tří proti dvěma domácí překombinovali a ve finále ani nezakončili.
44:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Plachý, asistoval Ondřej Horažďovský (7:2).
44:07
O osudu utkání se zdá být rozhodnuto. Mezi střelce se zapisuje Plachý.
44:00
Domácí v pěti.
43:00
Přesilovka se zatím hostům vůbec nedaří.
41:40
Vyloučen hráč Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
40:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Michael Brabec (6:2).
40:47
Krásnou střelou tahem na zadní tyč se prosadil... hádejte kdo... 6:2.
40:01
I třetí úvodní buly vyzněla lépe pro domácí.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: FbC Plzeň 12, FBC Štíři České Budějovice 7.
40:00
39:59
Druhé dějství se chýlí ke konci. Nutno říci, že bylo rozhodně vyrovnanější než to první. O tom ostatně vypovídá i vyrovnané skóre 2.2. Mužem zápasu je zatím bezesporu Ondřej Horažďovský, jenž měl prsty ve všech brankách svého týmu, konkrétně má na kontě tři přesné zápasy a navrch dvě asistence.
37:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Šimon Kaluža, asistoval Michal Tibitancl (5:2).
37:06
Hosté však vzápětí opět snižují na rozdíl tří branek. Tykal si dvě minuty na lavici neodsedí.
36:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský bez asistence (5:1).
36:40
Čepice na palubovku, tohle byla paráda! Ondřej Horažďovský vykoupal obránce i brankáře a posílá FbC do trháku.
35:40
Uvidíme první přesilovou hru utkání. Zahrají si ji borci ve svítivě žlutých dresech.
35:11
Vyloučen hráč Jakub Tykal družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Würstl, asistoval Jan Gucko (4:1).
32:17
Würstlova střela, která původně mířila mimo tři tyče, skončila po teči za zády domácího brankáře. České Budějovice korigují na příznivějších 4:1.
31:30
Fořtova jedovka trefila Bezděka do masky. Teď byli budějovičtí blízko.
29:29
Závar před brankou hostí. Ani Beneš, ani Brabec však nemířili dostatečně přesně.
28:04
Stelzer teď tvrdě dohrál Gucka. Rozhodčí tak logicky přisuzují Štírům volný úder.
27:10
Hra je teď pěkně rozháraná, plná nepřesností a přihrávek naslepo. Nic pro oko diváka.
24:30
Rodící se přečíslení krásným a hlavně čistým zákrokem překazil Šůs.
22:22
Jan Gucko si teď pohrál s Benešem. Efektní kličku následovala střela, se kterou ovšem Bezděk nemohl mít problém.
20:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Ondřej Horažďovský (4:0).
20:24
... no a i první gól! Autorem je Tomáš Zdeněk, který si tak připisuje již druhý kanadský bod. Asistenci má Ondřej Horažďovský, pro kterého se jedná již o bod číslo čtyři.
20:01
První buly pro domácí, stejně tak první útok i první střela.
20:00
20:00
Střely po první třetině: FbC Plzeň 15, FBC Štíři České Budějovice 4.
20:00
18:30
Zatím ne, neboť Guckova střela trefila jen blokujícího Zdeňka, Holého zase mířila mimo.
17:54
Dvě minuty do konce první třetiny. Dočkáme se i budějovického gólu?
16:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Tomáš Zdeněk (3:0).
16:09
A už je to 3:0. Tohle byl gól s přízviskem šťastný.
14:35
Brabec zakončil své životní sólo po pravé straně střelou na zadní tyč. Gramanova pravačka vše vyřešila.
13:41
13:41
Po krosové přihrávce od Brabce nabrala střela Horažďovského takovou faleš, že skončila až za překvapeným Gramanem. Ten toho navíc příliš neviděl.
13:09
Od druhé inkasované branky nyní zachránil hosty blok Jakuba Rady.
10:30
První šanci si vypracovali i budějovičtí. Přízemní střelu na zadní tyč vyslal Holý. Míček minul tyč o pár centimetrů.
09:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Ondřej Horažďovský (1:0).
09:28
Křižnou přihrávku Horažďovského proměnil v první branku utkání Beneš.1:0.
08:40
Stelzerova střela pořádně vystrašila nápis UNIHOC na mantinelu v rohu.
07:22
Hraje se zatím jen na jednu branku, hosté zuby nehty drží bezbrankový stav.
05:39
"Ne, ne, ne, nebyla," domácí kouč Michálek s rozhodnutím rozhodčích, kteří viděli hru vysokou holí, nesouhlasí.
03:45
Rychlá akce po ose Beneš-Horažďovský-Zdeněk, Graman se uvedl pohotovým zákrokem.
02:56
Štíři se zatím jen brání, za půlku se snad ještě ani nepodívali.
01:14
Holečkovi stačilo zamést míček do odkryté branky. Střela mu ovšem nesedla. Domácí přesto pokračují v tlaku.
00:23
První střelu utkání si připisuje Ondřej Horažďovský. Mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Jan Gucko, Marek Würstl, Lukáš Vácha, Lukáš Fořt, Patrik Holý
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Jan Šůs, Michael Brabec, Martin Beneš, Ondřej Horažďovský, Tomáš Zdeněk
00:00
Vítejte u online přenosu z utkání prvního kola play-off mezi týmy FbC Plzeň FBC Štíři České Budějovice. Dnešní soupeři se v základní části utkali dvakrát. Z prvního měření sil vyšli lépe západočeši, v tom druhém, které se odehrálo 24. února, zvítězili Štíři v poměru 9:8. Kdo se z vítězství bude radovat dnes?