3:1
2:0
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - FbK LDN Horní Suchá 7:2
6. Marek Hrabec, 12. Vladimír Grochal, 18. Tomáš Solný, 20. Vladimír Grochal, 24. Vladimír Grochal, 26. Vladimír Grochal, 26. Michal Pavela - 11. Tomáš Nowak, 22. Pavel Krucina; rozhodčí: Martin Kotala - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Vladimír Černín ? - Tomáš Jeřábek ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 2:0;
36:00
30:45
Vyloučen hráč Michal Pavela družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:54
Vyloučen hráč Pavel Tesař družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
26:22
Dnešnímu utkání přihlíží celí 2 diváci!
25:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Michal Pavela, asistoval Martin Both (7:2).
25:19
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vladimír Grochal, asistoval Marek Hrabec (6:2).
24:00
24:00
23:56
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vladimír Grochal, asistoval Martin Both (5:2).
21:55
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Pavel Krucina, asistoval Tomáš Podlesný (4:2).
19:03
17:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Tomáš Solný, asistoval Michal Pavela (3:1).
12:00
12:00
11:44
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vladimír Grochal bez asistence (2:1).
10:58
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Tomáš Nowak, asistoval Jaroslav Slováček (1:1).
05:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Marek Hrabec, asistoval Lukáš Petřík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK LDN Horní Suchá:
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA B: brankář: Vladimír Černín; hráči v poli: Vladimír Grochal, Pavel Tesař, Marek Hrabec, Jakub Kučera, Tomáš Solný