2:2
5:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Wizards DDM Praha 10 11:7
4. Petr Hofman, 12. Jakub Kopecký, 12. Jan Škola, 19. Jakub Kopecký, 22. Michal Nožička, 36. Petr Hofman, 43. Jakub Kopecký, 47. Jakub Kopecký, 53. Dominik Emlar, 55. Dominik Emlar, 58. Petr Hofman - 10. Martin Lazárek, 25. Jan Heller, 27. Karel Smutný, 45. Adam Kulík, 58. Martin Lazárek, 59. Martin Lazárek, 60. Karel Smutný; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 8:5; využití: 4:4; diváků: 287; zásahy brankářů: Šimon Špaček 30 - Lukáš Vávra 27; po třetinách: 4:1, 2:2, 5:4;
60:00
Střely ve 3. třetině: Domácí 12 Hosté 17
60:00
Střely za zápas: Domácí 36 Hosté 37
60:00
Komentář trenéra hostí Romana Urbance: Po výborných výkonech v předcházejících čtyřech zápasech jsme si dnes první třetinou celé play off prohráli. Během zápasu ještě několikrát byla šance se do zápasu dostat, ale tam rozhodli individuální chyby a nesmysly. Gratulace soupeři, díky hráčům za sezónu a ať se Jaroměři daří.
60:00
Komentář trenéra hostí Romana Urbance 2. část: Budou to potřebovat. A pro nás konečně volné víkendy. Díky vynikajícím divákům Jaroměře a Wizards, poděkování pro skvělé a příjemné pořadatele. Mějte se rádi.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Skoro celý zápas jsme předvedli bojovný a koncentrovaný výkon, díky němuž jsme rozhodli čtvrtfinálovou sérii. Děkuji soupeři za vyrovnanou sérii a skvělým fanouškům za podporu.
60:00
59:53
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jan Blažek (11:7).
59:45
Ke konci zápasu se nám tu ještě střádají vyloučení a góly, ale na výsledném skóre už se nic nezmění a Jaroměř postoupí do semifinále.
59:33
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
58:53
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (11:6).
58:48
Wizards se ještě snaží s výsledkem něco udělat.
57:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (11:5).
57:14
Do prázdné branky zakončuje po nahrávce od Emlara Hofman a navyšuje náskok domácích.
57:01
57:00
Poslední tři minuty do konce zápasu jsou tu.
56:14
Wizards teď měli krásnou šanci, bohužel přestřelují branku.
55:58
Hosté stále v šesti.
55:25
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
55:25
Wizards teď dostávají šanci prosadit se, Škola si jde k nám odpočinout.
54:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar bez asistence (10:4).
54:12
Hofman si patičkou přihrává míček do běhu.
53:31
Hosté hrají v šesti.
52:57
Timeout Wizards DDM Praha 10
52:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (9:4).
52:57
Emlar trefou pod Vávrovu paži zvyšuje náskok domácích.
52:31
Domácí kombinovali až překombinovali a míček končí v rohu hřiště.
51:13
Špaček skvělým reflexivním zákrokem drží čtyřbrankový náskok domácích.
50:09
WIzards se snaží vystřelit na Špačka, avšak obrana domácích jim v tom zabraňuje.
48:56
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
48:12
Nožička si obhodil Lazárka, ten vzápětí odkopává míček za mantinel.
47:46
Wizards vysunuli pressing.
46:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (8:4).
46:23
Kopecký nahrává volnému Emlarovi, ten míček netrefuje.
44:39
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Kulík, asistoval Jan Blažek (7:4).
44:39
Domácí obrana neuhlídala Adama Kulíka, který na dvakrát překonává Špačka.
44:09
Vávra skvěle vychytal střelu od Hofmana.
42:59
42:59
Kopecký si naběhl na střed, kde dostal přihrávku od Hofmana a svoji střelou rozvlnil síť za Vávrou.
42:42
Hosté na míčku zkoušejí prostřelit Špačka, ten pohotově zasahuje.
41:04
Po ubráněné přesilovce se domácí na delší čas usadili na útočné polovině.
40:00
40:00
39:59
Střely v 2.třetině: Domácí 10 Hosté 10
39:55
Jakub Novák při šanci netrefuje odkrytou bránu...
39:10
Wizards kombinují, ale Jaroměř dobře brání a blokují střely.
38:27
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
38:23
Honza Škola právě sundal vlastního trenéra.
37:58
Emlar nechtěně zboural Vávru.
37:02
Ke konci třetiny přibvá osobních soubojů.
36:31
V brance hostí teď málem skončil domácí Kopecký.
35:35
Dnešní utkání v hale sleduje 287 diváků. Děkujeme!!!
35:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (6:3).
33:14
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
33:14
Dlouho jsme pozorovali kombinace domácích v šesti. Nakonec míček končí za mantinelem.
32:17
Bude vyloučení, domácí hrají v šesti.
30:43
Jaroměř po každém rychlém brejku za polovinu ztrácí míček a Wizards šance zatím nevyužívá.
29:33
Wizards pocítili šanci otočit zápas a začínají být více nebezpečný.
28:16
Wizards na míčku kombinují a nepouštějí domácí Jaroměř k šanci.
26:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný bez asistence (5:3).
26:27
Wizards využívají přesilovou hru, nejprve po trefené boční síťce míček padá na malé brankoviště, kde ho za záda Špačka doráží Smutný.
26:06
Domácí i přes oslabení ohrožují branku hostí.
25:29
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
24:24
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Martin Lazárek (5:2).
24:24
Heller ze vzduchu trefuje nahozený míček od Lazárka a padá za záda Špačka.
23:25
Wizards teď čeká těžký úkol, ale ve florbale není nic nemožné.
21:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Tomáš Hejzlar (5:1).
21:03
Útok dva na jednoho rozběhl Hejzlar, prohodil obránce hostí a Nožička před brankářem blafákem zvyšuje na 5:1.
20:47
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
20:47
Vyloučen hráč Jan Heller družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině. Domácí 14 Hosté 10
19:24
Wizards nic nevzdávájí, tlačí se do útoku, toho využívá Jaroměř na rychlé "brejky".
18:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (4:1).
18:32
Přesilovka trvala krátkou chvíli, Emlar si seběhl pro míček, nahrává Kopeckému a ten střelou po zemi překonává Vávru.
18:15
Vyloučen hráč Jakub Novák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:53
Hra se v první třetině zápasu začíná přiostřovat a na hřišti můžeme vidět hodně osobních soubojů.
16:36
Škola po pravém mantinelu vyběhl, ale při střele trefuje bránícího hráče Wizards.
15:03
Wizards drží domácí na jejich polovině a nedávájí domácím šance, zmocnit se míčku.
14:55
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil Jiří Šrámek.
14:07
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:13
Jaroměřští fanoušci jsou zatím sedmým hráčem na hřišti.
11:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Michal Nožička (3:1).
11:45
Neškodné nahození Školy končí za zády Vávry po teči hostujícího hráče.
11:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Vojtěch Výborný (2:1).
11:06
Při přesilové hře Vojta Výborný crossovou přihrávkou nahrává Kopeckému, který nedává svou střelou Vávrovi šanci.
10:28
Další domácí přesilovka. Kopecký hned v úvodu minul branku..
10:04
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:49
Kopecký posílá svou střelu pánubohu do oken.
09:01
09:01
Lazárek z levé strany trefuje levý horní roh Špačkovi branky. Je vyrovnáno.
08:36
Wizards a jejich první přesilovka. Nožička se jim snaží zatápět, ale nedají se a uzavřeli domácí na obranné polovině.
08:19
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
07:27
Wizards teď kombinují na polovině domácích.
06:34
Hofman z pravé strany netrefuje bránu hostí.
05:43
Třetí lajna domácích se dostává pod tlak a nedokážou se dostat za středovou čáru hřiště.
04:58
Šimon Špaček zasahuje tygřím skokem proti střele hostujícího týmu.
03:22
03:22
Kopecký poslal střelu na branku, ta bohužel neprošla. Pohotový Hofman, ale dorazil míček za záda Vávry.
01:56
První přesilovka domácích. Na míčku jsou ale Wizards a ve čtyřech se snaží ohrožovat domácí branku.
01:45
Vyloučen hráč Filip Müller družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
01:23
První akce domácího týmu, Emlar zasahuje brankáře hostí.
00:27
Dnes očekáváme velmi bojovné utkání a strategicky promyšlené.....doufejme, že to nebude nuda. Kdo můžete, dorazte do haly!!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Jindřich Zoth, Jakub Novák, Filip Müller, Jiří Šrámek, Martin Lazárek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Vojtěch Výborný, Jan Hrobský, Dominik Emlar, Petr Hofman, Jakub Kopecký
00:00
Krásný úterní večer diváci, vítáme Vás u 5. čtvrtfinálového utkání playoff Národní ligy - skupiny západ, ve kterém se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí Wizard DDM Praha 10.