0:2
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Hippos Žďár n/S. 1:6
6. Eliška Kučerová - 3. Jitka Vilišová, 9. Karolína Judová, 11. Nikola Sekničková, 13. Karolína Judová, 32. Nikola Sekničková, 38. Nikola Sekničková; rozhodčí: Martin Paseka - Matěj Kos; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniela Václavková ? - Vendula Růžičková ?; po třetinách: 1:4, 0:0, 0:2;
39:00
38:59
A je tu konec za stavu 6:1 pro Hipposky
37:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Nikola Sekničková bez asistence (1:6).
37:20
Sekničková Hatrrick!!! Rituál funguje
35:43
Judová dala gól ale až po přerušení a tak ji její radost rychle přešla
31:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Nikola Sekničková, asistoval Jitka Vilišová (1:5).
17:00
Judovej tentokrát sjel balónek u branky Hipposu a namazala hráčce Jihlavy která nevyužila
13:00
13:00
12:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Karolína Judová bez asistence (1:4).
12:55
Judovka zachytila nához a těsně před koncem vymetla šibenici
12:00
Poslední minuta
10:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Nikola Sekničková, asistoval Jitka Staňková (1:3).
10:48
Jde vidět že ten rituál opravdu funguje a po dorážce si Sekničková zapisuje i góóóól
08:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Karolína Judová, asistoval Nikola Sekničková (1:2).
08:36
Judová obtočila bránu jako točený salám a Sekničková díky rituálu zapisuje druhou asistenci na stav 2:1 pro Hippos
07:25
Všimli jsme si, že Nikolka Sekničková má asi svůj rituál, a tím je pravá štulpna dola a levá na hoře diky tomu tvrdě vystřelila
06:35
Hippos lehce přehrává soupeře
05:54
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Eliška Kučerová bez asistence (1:1).
05:29
Vyloučen hráč Kristýna Pátková družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
04:44
Judová se prochází po hřišti a hladově číhá na míček
03:18
Opět nebezpečná střela Jihlavy ale opět skvělý zákrok
02:22
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jitka Vilišová, asistoval Nikola Sekničková (0:1).
01:47
První střela Jihlavy Ružičková čape
00:01
Buly pro Jihlavu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Paseka a Matěj Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Vendula Růžičková; hráči v poli: Martina Přibylová, Adéla Ptáčková, Karolína Judová, Jitka Vilišová, Nikola Sekničková