1:1
0:1
- : -

Florbal Ústí B - ASK Lovosice - LFP 1:3
19. Vojtěch Štěpán - 7. Ladislav Čermák, 15. Martin Pešta, 36. Jaromír Mareš; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Jakub Švec; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Matějka 16, Vojtěch Matějka ? - Adam Žák 14; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:1;
35:44
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jaromír Mareš, asistoval Tomáš Ultsch (1:3).
33:50
Timeout Florbal Ústí B
24:00
24:00
20:35
Vyloučen hráč Filip Šifalda družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
20:10
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
18:06
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vojtěch Štěpán, asistoval Tadeáš Hejný (1:2).
14:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Šimon Pešta (0:2).
12:00
12:00
07:22
Vyloučen hráč Jaroslav Folk družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
06:08
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ladislav Čermák, asistoval Šimon Pešta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Jakub Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Adam Žák; hráči v poli: Tomáš Ultsch, Jan Pošík, Ladislav Čermák, Martin Pešta, Šimon Pešta
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Vojtěch Matějka; hráči v poli: Jaroslav Folk, Vojtěch Štěpán, Jan Vaca, Filip Šifalda, Michal Arnold