2:3
2:7
- : -

Florbal Primátor Náchod - Florbal Ústí 6:13
16. František Donaj, 20. David Cejnar, 30. Marek Svoboda, 40. Filip Pajkrt, 46. Marek Svoboda, 56. Tomáš Poupa - 1. Jan Sattler, 7. Ondřej Kawulok, 10. Jan Sattler, 22. Ondřej Kawulok, 28. Ondřej Kawulok, 39. Ondřej Kawulok, 43. Jakub Fuchsig, 44. Adam Pucarević, 52. Jan Sattler, 52. Ondřej Kawulok, 54. Pavel Vítek, 54. Jan Peška, 58. Jan Sattler; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 58; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 19 - Tadeáš Dittrich 30; po třetinách: 2:3, 2:3, 2:7;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 10, Ústí 12
60:00
Střely celkem: Náchod 36, Ústí 29
60:00
Komentář trenéra hostů L. Pekárka: Dnes odlišný přístup než včera, který už se dal přirovnat k nasazení play off. Jsem rád, že jsme se oklepali ze včerejší utrpené výhry a dnes si odvážíme vítězství. Soupeř byl rovnocenným soupeřem. Včera nám přálo štěstí dnes jsme se na něj nechtěli spoléhat a dojít si pro postupový bod. Děkuji soupeři za sérii.
60:00
Komentář trenéra domácích T. Třešňáka 1/2: Vstup do zápasu se nám nepovedl, celkem rychle jsme dostali laciné góly a tím dostali soupeře na koně. I přesto jsme se ale nevzdali a až do konce zápasu se snažili o zvrat a vyrovnání série.
60:00
Komentář trenéra domácích T. Třešňáka 2/2: Chtěl bych moc poděkovat všem hráčům za výkony v obou utkáních. Kdy jsme dokázali být vyrovnaných soupeřem Ústí. Věřím, že náš mladý tým získané zkušenosti v letošní sezoně zužitkuje v budoucnu. Díky soupeři za utkání a hodně štěstí v dalších zápasech play-off. Díky všem fanouškům, kteří nás podporovali.
60:00
57:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Ondřej Kawulok (6:13).
55:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval František Donaj (6:12).
53:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška bez asistence (5:12).
53:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Šimon Secký (5:11).
52:30
Náchod to zkouší v šesti
51:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Tadeáš Dittrich (5:10).
51:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Jan Peška (5:9).
51:25
Donajova střela se mezi 3 tyče nevešla
48:31
Pajkrt skvěle zastavil protiútok
46:23
Donaj dnes ukazuje všechny kličky, které umí, jsou mu však k ničemu, protože jeho tým prohrává
45:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval David Cejnar (5:8).
44:20
Brejtr i Cejnar doráželi, ale ani jednomu se to nepodařilo
43:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Pucarević, asistoval Dominik Herzina (4:8).
42:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Fuchsig, asistoval Ondřej Kawulok (4:7).
42:16
Vyloučen hráč Erik Dao družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Náchod 10, Ústí 7
40:00
39:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Pajkrt, asistoval František Donaj (4:6).
38:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Pavel Vlček (3:6).
37:12
Svobodovu bombu vyrazil brankář Ústí
36:07
Vyloučen hráč Dominik Herzina družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
35:02
Kříž se opět nacházel před brankou hostů, ale brankář ho opět vychytal
34:20
Jirásek skvěle zablokoval šanci Ústí
32:29
Kříž nadvakrát dorážel, ale ani jednou nedostal míček za záda hostujícího brankáře
32:10
Ústí vstřelilo gól, ten ale neplatil, kvůli zranění golmana Hanuše
29:52
Svoboda vyběhl z trestné lavice a za 4 vteřiny už slavil gól!
29:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Tomáš Poupa (3:5).
29:09
Cejnar netrefil branku
28:26
Ve hře 4 na 4 se bude pokračovat, protože Hanuš skvěle vychytal nájezd!
28:25
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Ondřej Kawulok.
27:47
Vyloučen hráč Adam Závěrka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
27:47
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.