1:0
5:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - SK Meťák České Budějovice 9:3
5. Filip Šimek, 8. Jaromír Žák, 11. Zdeněk Hromádka, 21. Zdeněk Hromádka, 34. Tobiáš Jan Všechovský, 38. Zdeněk Hromádka, 42. Jan Dítě, 43. Jakub Píša, 44. Jaromír Žák - 11. Jakub Jiráček, 44. Lukáš Novosád, 45. Lukáš Čipera; rozhodčí: David Černý - Pavel Stejskal; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Rytíř ? - Ondřej Vondra ?; po třetinách: 3:1, 1:0, 5:2;
45:00
44:58
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Čipera, asistoval Jakub Jiráček (9:3).
43:45
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Novosád, asistoval Roman Špaček (9:2).
43:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák bez asistence (9:1).
42:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Filip Šimek (8:1).
41:11
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Dítě, asistoval Jakub Rytíř (7:1).
37:52
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka, asistoval Jaromír Žák (6:1).
34:54
Vyloučen hráč Zdeněk Hromádka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
33:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval Jakub Píša (5:1).
30:00
30:00
29:39
Vyloučen hráč Zdeněk Hromádka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
21:45
Vyloučen hráč Jakub Jiráček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
20:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka, asistoval Vít Hovorka (4:1).
15:00
15:00
10:55
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Jiráček, asistoval Lukáš Čipera (3:1).
10:42
07:42
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Vít Hovorka (2:0).
05:16
Vyloučen hráč Jakub Píša družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
04:24
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval David Vettermann (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Černý a Pavel Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Jiří Šustr, Tobiáš Jan Všechovský, David Vettermann, Jakub Píša, Filip Šimek