1:3
2:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - Banes Florbal Soběslav 5:5
10. Jaromír Žák, 15. Martin Novák, 17. Vojtěch Mach, 34. Vít Hovorka, 39. Jaromír Žák - 18. Dominik Pauš, 21. Jiří Sobotka, 28. Adam Zíka, 35. Daniel Kujal, 44. Adam Zíka; rozhodčí: Jan Koten - Martin Draxler; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Chalupa ? - Vladislav Petržilka ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:2;
45:00
43:48
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Jan Ludvík (5:5).
42:47
Timeout Banes Florbal Soběslav
38:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Zdeněk Hromádka (5:4).
34:06
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Daniel Kujal, asistoval Dominik Pauš (4:4).
33:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vít Hovorka, asistoval Vojtěch Mach (4:3).
33:29
Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil Filip Šimek.
30:00
30:00
27:06
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Marek Doucha (3:3).
20:08
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jiří Sobotka, asistoval Adam Zíka (3:2).
17:18
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Dominik Pauš bez asistence (3:1).
16:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Mach, asistoval Jan Pech (3:0).
15:25
Vyloučen hráč Jaroslav Peterka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:55
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Vít Hovorka (2:0).
09:55
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Aleš Möhwald (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Matěj Chalupa; hráči v poli: Tobiáš Jan Všechovský, Jiří Šustr, David Vettermann, Jakub Píša, Filip Šimek