1:0
2:2
- : -

FBC Kutná Hora - FC Bučis Team 3:4
28. Radek Vnuk, 37. Marek Pavlas, 40. Marek Pavlas - 7. Antonín Šubrt, 12. Štěpán Novák, 36. Matěj Štrobach, 45. Štěpán Novák; rozhodčí: Vojtěch Volprecht - Šimon Kořínek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Franc ? - Vojtěch Hrbek ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:2;
45:00
44:45
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Štěpán Novák, asistoval Kryštof Počta (3:4).
39:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Pavlas, asistoval Radek Vnuk (3:3).
36:59
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Pavlas, asistoval Matěj Němec (2:3).
35:49
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Štrobach, asistoval Martin Korba (1:3).
30:00
30:00
27:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Radek Vnuk, asistoval Matěj Němec (1:2).
24:26
Vyloučen hráč Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
22:17
Vyloučen hráč Zdeněk Vavřina družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
11:55
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Štěpán Novák, asistoval Matěj Štrobach (0:2).
09:07
Vyloučen hráč Jan Kodaj družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
06:40
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Antonín Šubrt, asistoval Matyáš Bóday (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Volprecht a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team:
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Vojtěch Franc; hráči v poli: Lukáš Smitka, Matěj Němec, Zdeněk Vavřina, Jan Kodaj, Jan Danda