3:3
2:1
- : -

FBC Kutná Hora - FbŠ Bohemians B 7:6
9. Martin Smitka, 12. Jan Martínek, 18. Martin Smitka, 21. Jan Danda, 23. Jakub Procházka, 31. Jan Martínek, 32. Martin Smitka - 6. Martin Janoušek, 12. Filip Müller, 18. David Procházka, 23. Jan Král, 24. Martin Janoušek, 25. Matěj Gubien; rozhodčí: Lukáš Husák - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Šimon Zeman ? - Štěpán Martin ?; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:1;
36:00
35:48
Vyloučen hráč Ondřej Juřík družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vražení zády.
35:04
Timeout FbŠ Bohemians B
35:04
Vyloučen hráč Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
31:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Smitka, asistoval Martin Svoboda (7:6).
30:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Martínek, asistoval Jakub Rejna (6:6).
24:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Gubien, asistoval David Procházka (5:6).
24:00
24:00
23:43
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek bez asistence (5:5).
22:30
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Král, asistoval Filip Müller (5:4).
22:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jakub Rejna (5:3).
21:05
Vyloučen hráč David Procházka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:51
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Danda, asistoval Jan Martínek (4:3).
17:24
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil David Procházka, asistoval Ondřej Juřík (3:3).
17:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Smitka, asistoval Jakub Procházka (3:2).
16:40
Vyloučen hráč Martin Svoboda družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
15:25
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil Martin Smitka.
12:00
12:00
11:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Martínek bez asistence (2:2).
11:05
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Filip Müller, asistoval Miroslav Pavlík (1:2).
08:07
05:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek, asistoval Lukáš Pavlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Štěpán Martin; hráči v poli: Matěj Gubien, Daniel Dvořák, David Procházka, Ondřej Juřík, Vít Hlaváček
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Šimon Zeman; hráči v poli: Jakub Němec, Lukáš Smitka, Martin Smitka, Martin Svoboda, Jakub Procházka