2:1
5:2
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 10:4
5. Martin Janeček, 9. Jakub Haša, 19. Jakub Haša, 36. Jiří Štěpánek, 39. Michal Kundrata, 42. Michal Kundrata, 52. Jakub Haša, 55. Michal Kundrata, 56. Pavel Malošík, 58. Pavel Malošík - 4. Milan Ducar, 40. Lukáš Vrtěl, 41. David Novák, 59. Kryštof Indruch; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 28 - Radek Šafář 21; po třetinách: 3:1, 2:1, 5:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: 12:9
60:00
Střely celkem: 29:32
60:00
Komentář trenéra hostů Romana Jandy 1. část: Odehráli jsme skvělej zápas. Tohle nám nikdo nevezme. Nicméně jsme po zásluze prohráli, protože jsme místo branek stříleli tyčky nebo skvěle bránícího a obětavého soupeře.
60:00
Komentář trenéra hostů Romana Jandy 2. část: Za celou těžkou, neuvěřitelně těžkou (a kluci vědí v čem a proč těžkou) sezónu chci svým hráčům poděkovat, i přes nepříznivé výsledky v některých částech sezóny jsme si nepřipustili týmové krize a jako kolektiv jsme ukázali obrovský morál. Na tohle především dorostenci musí a hlavně mohou navázat hned v další sezóně, kterou si spolu doufám užijeme minimálně stejně tak jako tu letošní.
60:00
Komentář trenéra hostů Romana Jandy 3. část: Jsem na vás pyšný vy telata moje :-D. Děkuji soupeři za celou sérii a přeji mu hodně štěstí v play off.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Ondrouška: Dneska, ač tomu výsledek neodpovídá, velmi vyrovnané utkání. V podání Gullivers nejlepší v sérii. Díky soupeři za hezké a férové zápasy.
60:00
59:57
Pšenčík překazil poslední akci hostů.
58:51
Hosté upravují skóre.
58:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Jakub Ruč (10:4).
57:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Malošík bez asistence (10:3).
56:30
Štěpánek prošel kolem několika hráčů a poslal pěknou nahrávku Kundratovi. Jeho střelu z první vyrazil Šafář helmou.
56:05
Hrtús se dral za míčkem a vybojoval rozehrávku z rohu.
55:20
Dva góly do prázdné brány. Hostům se hra bez golmana moc nevyplatila.
55:17
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Malošík, asistoval Martin Janeček (9:3).
54:25
Kundrata zvyšuje od půlky "bekendem".
54:24
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata bez asistence (8:3).
52:26
Hosté v šesti hráčích v poli.
52:25
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
51:27
Po zblokované střele Kundraty se k míčku dostal Haša a dnes už po třetí posílá míček do brány hostů.
51:26
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (7:3).
50:45
Pozorný Kubíček stále drží svůj tým.
49:59
Pšenčík rozehrává od domácí brány.
48:56
Kundrata skvěle na pravém mantinelu, přesně zakončit však nedokázal.
46:41
Gulliveři oslabení ubránili bez větších potíží.
44:59
První domácí přesilovka.
44:33
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
44:32
Velmi dobře ubráněná standartní situace od domácích.
44:12
Janeček pouze do tyčky.
42:40
Krásnou individuální akci předvedl Jakub Haša. Prošel přes celé hřiště, ale střela mu nevyšla a trefil pouze časomíru vysoko nad bránou.
42:14
Další brněnská přesilovka.
41:57
Vyloučen hráč Jakub Zdráhal družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra na zemi.
41:32
41:31
Kundrata nekompromisně posílá míček do šibenice.
40:05
Rychlý gól Gulliverů. Míček nějak doskákal do brány a Brno snižuje.
40:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Tomáš Dvořák (5:3).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:9
40:00
39:42
Brněnský Vrtěl si míček na půlce zpracoval stehnem a nikým nebráněn poslal míček za Kubíčkova záda.
39:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl bez asistence (5:2).
38:08
Kundrata zvyšuje už na 5:1.
38:07
37:21
Gulliveři hrají velmi aktivně, ale Panteři, i za občasné podpory hojného počtu diváků, jsou proti.
36:20
Ani dva brněnští hráči o míček Popovského nepřipravili.
35:21
Štěpánek to krásně pověsil pod víko.
35:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Michal Kundrata (4:1).
34:55
Zdráhal se postaral o další obranný zákrok.
32:00
Rychlá hra na obou stranách.
29:22
Brno se snaží rozehrát od svojí brány.
28:30
Jančíkovo vysoké napadání přineslo ovoce.
27:30
Blažek se Štěpánkem teď úspěšně zastavili útok hostů.
23:22
Vyloučen hráč Martin Janeček družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:21
Janeček si u mantinelu počínal nedovoleně a půjde si na 2 minuty odpočinout.
22:49
Dvě standartky hostů z rohu si Panteři pohlídali.
21:57
Domácí už v pěti a na míčku. Snaží se rozehrát.
20:50
Po obraném zákroku Blažka vyrazil dopředu Haša, byl ale zastaven jedním z Gulliverů.
20:01
Domácí začínají druhou třetinu v oslabení.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 8:14
20:00
19:55
Vyloučen hráč Filip Příkaský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
18:36
Po Kundratově přihrávce se Haša postaral o další gól Panterů.
18:35
18:05
Domácí se usadili na půlce hostů.
17:16
Panteři se snaží napadat, ale moc jim to zatím nejde.
15:58
Kubíček si připisuje další úspěšný zákrok.
14:41
Šafář si teď připsal dva velmi povedené zákroky a podržel tak svůj tým.
13:13
Série střel na domácí bránu, nakonec míček končí za mantinelem.
11:32
Gullivers se v přesilové hře pokouší něco vymyslet, domácí jsou ale proti.
11:19
Vyloučen hráč Michal Samohýl družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
08:40
Hašova nenápadná střela téměř od půlky zapadla do brány hostí a Otrokovice se tak rázem dostávají do vedení.
08:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša bez asistence (2:1).
07:59
Na hřišti došlo k nedorozumění, ale trenér hostů ukázal hezké gesto fair play.
07:17
I brněnský tým teď zachránila tyčka po Hašově střele.
05:34
Za Kubíčkem zazvonila tyčka. Domácí brankář se ale rychle vzpamatoval a svoje brankoviště si následně pohlídal.
04:24
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Radim Jančík (1:1).
03:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Kryštof Indruch (0:1).
03:13
Hašovu povedenou střelu se štěstím vyrazil brněnský golman Šafář.
00:45
První střela hostů letí mimo Kubíčkovu bránu.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté a začnou na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Lukáš Dvořák, Filip Kozák, Tomáš Večeřa, Milan Ducar, Kryštof Indruch
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Michal Kundrata, Vladimír Blažek, Jakub Haša