2:2
1:2
- : -

FBS Olomouc B - FbC Asper Šumperk 3:6
19. Matěj Romanovský, 24. Adam Kocourek, 33. Vojtěch Waic - 1. Jan Jarmar, 6. Jan Jarmar, 14. Adam Ston, 24. Tomáš Kubíček, 25. Tomáš Kubíček, 33. Daniel Svoboda; rozhodčí: Jiří Kroupa - Michal Kušner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Blecha ? - František Juráň ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:2;
36:00
32:54
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Vojtěch Waic, asistoval Matěj Romanovský (3:6).
32:49
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Svoboda, asistoval Jan Jarmar (2:6).
29:29
Timeout FbC Asper Šumperk
27:38
Vyloučen hráč Daniel Svoboda družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
24:25
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Daniel Svoboda (2:5).
24:00
24:00
23:29
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Adam Kocourek, asistoval Richard Benešl (2:4).
23:14
21:04
Vyloučen hráč Tadeáš Velen družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání.
18:21
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Matěj Romanovský, asistoval Tadeáš Velen (1:3).
13:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Adam Ston, asistoval Tomáš Macák (0:3).
12:00
12:00
05:05
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar, asistoval Filip Černohous (0:2).
02:23
Rozhodčímu Jiřímu Kroupovi se nelíbí dnešní playlist.
00:43
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar, asistoval Tomáš Kubíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Michal Kušner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: František Juráň; hráči v poli: Filip Černohous, Daniel Svoboda, Theodor Wind, Jan Jarmar, Tomáš Kubíček