3:2
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - TJ Centropen Dačice 6:3
6. Radim Klimecký, 35. Marek Hloch, 39. Petr Velech, 50. Petr Čagan, 52. Petr Velech, 57. Jan Kolajta - 14. Pavel Gellner, 55. Radovan Kubek, 56. Daniel Holeček; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 127; zásahy brankářů: Jakub Kosar 18 - Tomáš Ferdan 33; po třetinách: 1:1, 2:0, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích František Haša: Dnes to bylo hodně podobné našemu poslednímu utkání s Orlovou na domácím hřišti v základní části. Rozdíl byl v naší produktivitě. Varováním jsou pro nás tři darované góly v našich přesilových hrách. Soupeři děkuji za utkání a těšíme se na zítřejší "výlet" do Dolní Cerekve.
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Černého: Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:32
Vyloučen hráč Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
59:32
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
56:37
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta bez asistence (6:3).
55:07
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček bez asistence (5:3).
54:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Gellner (5:2).
54:29
Vyloučen hráč Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
51:59
Timeout TJ Centropen Dačice
51:59
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Štěpán Potsch (5:1).
49:28
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Čagan, asistoval Tomáš Andrýsek (4:1).
49:28
Uuuuuu Čagyho první gól!! :-) gratulujeme
46:20
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech bez asistence (3:1).
34:20
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (2:1).
20:00
20:00
19:59
Asi tak....Dačice hrají beton a Hranice jsou furt na míčku
13:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Radovan Kubek (1:1).
12:52
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:43
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Petr Velech (1:0).
03:56
Hranice stále na míčku...nyní vidíme třetí lajnu
01:35
Andrýskova dobře mířená střela...golman chytá
00:30
První šance na straně Hranic....fanoušci už začínají podporovat domácí tým...moc dlouho jim to nevydrželo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Tomáš Kubek, Kryštof Kůs, Pavel Gellner, Petr Jindra, Radovan Kubek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Jiří Vraj, Marek Hloch, Jan Kolajta, Marek Vraj, Jaroslav Král