3:2
3:2
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9:6
4. Jan Pudich, 8. Jakub Noha, 13. Jan Pudich, 32. Karel Svatoš, 33. Jan Pudich, 34. Petr Heřmanský, 48. Jan Pudich, 56. Robert Štipka, 58. Robert Štipka - 8. Martin Chaloupka, 9. Matěj Kodl, 30. Jan Olšiak, 37. Matěj Kodl, 42. Tomáš Vlček, 60. Jan Olšiak; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Josef Bína 14 - Martin Kohout 27; po třetinách: 3:2, 3:2, 3:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Mukařov 11 - TBC Králův Dvůr 6
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Michala Kuberta (TBC):1.část: Slušná série dle mého skvělých týmů, kde krom prvního utkání rozhodovali maličkosti a mohl postoupit kdokoliv. Traverza ukázala svojí zkušenost z play off a díky své zkušenosti jde dál. Gratulujeme jim a přejeme jim ať vyhrají soutěž potřetí v řadě.
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Michala Kuberta (TBC): 2.část: My s Radkem děkujeme našemu týmu za celou sezónu a hlavně naším fanouškům co přijeli a celou sezónu byli šestým hráčem. Příští sezónu budeme silnější. Raz dva tři PROVAZ!!!
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Marka Chlumského (Mukařov): Děkujeme soupeři za kvalitní sérii, dále chceme poděkovat našim úžasným fanouškům, že nás takhle skvěle podporovali celou sezonu a doufáme, že společně budeme moci si ještě tuto sezonu užít. Díky a uvidíme se v semi finále
60:00
59:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Jáchym Syrovátko (9:6).
59:56
Vyloučen hráč Jan Pudich družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za zdržování hry.
59:00
Poslední minuta.. a hosté opět hrají bez brankáře
57:51
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Jakub Majer (9:5).
57:51
Tohle vypadá pro domácí slibně. Opět Robert Štipka do prázdné branky
57:00
Králův dvůr to dále zkouší bez brankáře
55:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Jan Pudich (8:5).
55:14
Bertík Štipka se stejně jako ve včerejším zápase prosazuje gólem do prázdné branky
54:43
A hosté to okamžitě zkoušejí ve hře bez brankáře
54:42
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
54:42
Hosté si berou oddechový čas a zkouší se připravit na poslední pětiminutovku této třetiny
54:00
Domácí rozhodně nevypadají, že by chtěli zbytek utkání pouze dohrát zatažení před svojí brankou. Rychlými brejky zle zatápí hostující obraně a jejich brankáři
51:30
Oba kotle nyní mohutně podporují své týmy a ti se jim odvděčují rychlou a pohlednou hrou
50:10
Hostům se podařilo během přesilovky dostat několikrát k nebezpečně do zakončení, naštěstí nic neskončilo v brance domácích
49:00
Po ostřejším faulu domácího Kašpara hraje TBC přesilovou hru. Zatím se snaží něco vymyslet na polovině domácích, přičemž těm se daří úspěšně míček vyhazovat na polovinu soupeře
48:06
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:45
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Marek Chlumský (7:5).
47:45
Osvědčený tandem domácích Pudich - Chlumský znovu úřadu! Prvně jmenovaný doráží střelu Chlumského za záda hostujícího brankáře
47:00
I přes pozdní večerní čas si našlo cestu do haly v Kunraticích celkem dost fandů, návštěvnost čítá bezmála 70 diváků
45:30
Otevřená hra hostů dává šanci domácím na rychlé brejky, zatím se však vyznamenává brankář hostů a je 100%
44:00
Královák je nyní hodně na balonku, zkouší si vytvořit šance a srovnat tak brankové skóre s domácími
41:14
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jan Petrmichl (6:5).
41:14
Agresivita se hostům vyplatila, když se hned v úvodu třetiny prosazuje Tomáš Vlček po přihrávce od Petrmichla
40:30
Poslední třetina dnešního utkání byla zahájena a hosté do ní doslova vlétli jako polití živou vodou
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Mukařov 13 - TBC Králův Dvůr 6
40:00
39:30
Hra 4 na 4 nám příliš šancí nenabídla, byla to spíše vyčkávaná na chybu toho druhého
37:30
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
37:30
Vyloučen hráč Martin Chaloupka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
36:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Jan Olšiak (6:4).
36:36
Hosté ukazují, že v dnešním utkání ještě zbraně nesložily. Po rozehrávce z rohu domácích se prosazuje z prostoru před brankou Matěj Kodl
35:30
Hostující Karel Horký teď vyzkoušel pozornost domácího brankáře rychlou střelou z poloviny hřiště. Ten si s ní poradil
34:30
Domácí teď měli neuvěřitelnou sérii, uvidíme zda se z toho ještě dokáží vzpamatovat
33:40
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Jakub Noha (6:3).
33:40
A demolice hostů pokračuje! Další branku si připisuje Petr Heřmanský po přihrávce od Jakuba Nohy
32:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Michal Kotlas (5:3).
32:10
Znovu třígólový Jan Pudiiich!!! Po přihrávce od Michala Kotlase se prosmýkl podél mantinelu a nekompromisně dovezl míček až do branky hostů
31:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Petr Heřmanský (4:3).
31:25
Gooool Mukařov!! V přesilové hře se prosazuje domácí Karel Svatoš
30:06
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
29:54
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Matěj Kurell (3:3).
29:54
V nepřehledné situaci před domácí brankou se nejrychleji zorientoval hostující Olšiak a prostřelil domácího brankáře Bínu. Znovu srovnáno
28:20
Pozornost nyní předvedl hostující brankář, když si počkal na pokus domácího Majera a vyhlédl si balonek ve skrumáži hráčů před sebou
26:45
Slibná standardní situace domácího Mukařova z velkého brankoviště hostů. Bohužel hostující zeď byla opravdu pevná a nepohnula se ani o píď. Domácí Kotlas tedy nastřelil jen z jednoho hráčů v ní
25:45
Teď se hosté blýskli pěknou akcí na jeden dotek, které skončila dobrou střelou ze středu hřiště přímo do domácího brankáře
24:00
I hosté vystrkují růžky, prudkou střelu vyslal jeden z útočníků a domácí brankář Bína se po ní jen ohlédl
23:00
Povedená šance domácích, kterou zakončoval spící střelec Karel Svatoš. Těsně mimo branku hostů
22:00
Nyní kombinují domácí s balonkem na hokejce a snaží se něco vymyslet. Zatím spíše na vlastní polovině hřiště
20:30
Zbytek vyloučení z 1. třetiny proběhl formou čekání do vypršení trestu obou hráčů
19:50
Hosté sehráli poměrně slušnou přesilovou hru, vytvořili si silný tlak, ale gólem to neskončilo
19:30
Nejprve fantastickým zákrokem na brankové čáře vyrazil domácí brankář Bína jasnou gólovku a následně se v oslabení hnal do samostatného zakončení Šimon Otto, naneštěstí nepřekonal hostujícího brankáře
18:32
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
18:32
Vyloučen hráč Karel Horký družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
18:32
Teď se nám na hřišti přiostřilo, v přesilové hře hostů se v rohu domácích do sebe pustil Heřmanský a hostující Horký, což rozhodčí ocenili vyloučením na obou stranách
17:54
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
16:00
Hosté to spíše než rychlými brejky zkoušejí ojedinělými střeleckými pokus od mantinelu. Zatím bez většího efektu
15:20
Domácí Šimon Otto se dostal do samostatného úniku, ale nedokázal z něj nic vytěžit a skončil bez míčku na zemi v rohu
14:30
Chvílemi to na hřišti vypadá spíše jako v gladiátorské aréně, takový je to boj a ani jeden z týmu si na hřišti nenechá nic zadarmo
12:12
12:12
Už to vypadalo, že je hra poměrně vyrovnaná z obou stran, ale potom se míček dostal k domácímu Májovi Chlumskému, který našel před brankou volného Pudicha a ten se již nemýlil. 3:2 pro domácí!
10:00
Nyní se hraje nahoru dolů a k vidění jsou obrovské šance na obou stranách hřiště. Vše zatím hasí brankáři
08:02
První branku hostí trefil Martin Chaloupka ze standardní situace z velkého brankoviště, druhou branku přidal Matěj Kodl po chybě domácí obrany střelou do prázdné brány
08:02
Vyrovnáno! Hosté dokázali během půl minutky smazat dvoubrankové manko a rázem se hraje odznovu
08:01
07:28
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Chaloupka, asistoval Karel Horký (2:1).
07:03
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Šimon Otto (2:0).
05:40
První nebezpečná chvíle před domácí bránou. Nahození jednoho z hostujících útočníků málem proskákalo až za záda domácího brankáře
05:00
Domácím vstřelená branka evidentně pomohla a jsou hned aktivnější
03:44
03:44
A máme zde první gooool! Osvědčená dvojce z posledního zápasu otevírá dnešní brankové skóre. Mája Chlumský střílel na branku hostů a Honza Pudich jeho střelu šikovně tečoval do branky. Stav 1.0 pro domácí
02:00
Oba týmy se úvodu utkání spíše oťukávají, hosté z TBC hrají oproti včerejšímu zápasu v lehce pozměněné sestavě
01:00
Hosté si dnes do haly v pražských Kunraticích přivezli početný kotel skalních fanoušků, tak uvidíme jak jim v dnešním zápase pomohou
00:30
A nyní jsou už na balonku také domácí
00:01
Utkání bylo právě zahájeno a míčku se ujímají hosté z Králova Dvora
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Martin Chaloupka, Matěj Kurell, Karel Horký, Jan Olšiak, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Michal Kotlas, Petr Heřmanský, Radim Fořt, Tomáš Sláma, Karel Svatoš
00:00
Vážení diváci, vítejte na 4. zápase čtvrtfinálové série play-off mezi domácí Traverzou Mukařov a hostujícím týmem TBC Králův Dvůr. Po včerejším vítězství domácích je aktuální stav série 2.1 a domácí tým může dnešním vítězstvím postoupit do semi finále.