2:4
3:0
- : -

Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha Red 5:4
2. Jan Hejný, 12. Jakub Šolle, 18. Petr Krejčík, 18. Lukáš Spurný, 20. Matěj Čika - 2. Vojtěch Bláha, 7. Filip Kortánek, 7. Marek Pleskač, 11. Jakub Kárník; rozhodčí: Tomáš Nechutný - David Hertz; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Procházka ? - Julius Šabler ?; po třetinách: 2:4, 3:0;
26:00
20:42
Vyloučen hráč Petr Krejčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Čika, asistoval Štěpán Vlček (5:4).
17:50
Timeout ACEMA Sparta Praha Red
17:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Spurný bez asistence (4:4).
17:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Krejčík bez asistence (3:4).
14:03
Vyloučen hráč Jan Trkovský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:00
13:00
11:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Šolle, asistoval Ferdinand Tomášek (2:4).
10:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil Jakub Kárník, asistoval Marek Pleskač (1:4).
06:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil Marek Pleskač, asistoval Jakub Kárník (1:3).
06:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil Filip Kortánek, asistoval Vladimír Brejcha (1:2).
01:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil Vojtěch Bláha, asistoval Marek Cígler (1:1).
01:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Hejný, asistoval Petr Krejčík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha Red:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Petr Krejčík, Jakub Šolle, Petr Burgr, Ferdinand Tomášek, Lukáš Spurný