0:0
0:1
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Snipers Třebíč 0:2
20. Lukáš Macálka, 51. Tomáš Sýkora; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Matěj Martínek 17 - Petr Brestovský 19; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:1;
60:00
Komentář hrajícího trenéra domácích, pana Michala Trunkáta: Jsem velmi zklamaný z přístupu některých hráčů. Bez nasazení hodného vyřazovacích bojů. Nemáme absolutní šanci na vítězství. Jediné co dneska bylo pozitivní tak naši skvělí fanoušci, kteří opět nezklamali.
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Michala Pezderníka: Nasazení, důraz a obětavost nám dnes vydržela od první do poslední minuty. Za dnešní výkon musím kluky pochválit, ale z hrušky dolů a za týden se jede opět od nuly. Děkujeme publiku, kteří vytvořili bouřlivou kulisu a doufám, že je naši třebíčtí fanoušci budou následovat.
60:00
59:23
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:56
Gebauer na dlouhou ruku trefuje míček a brestovský maskou vyráží.
51:48
Mazurovu propagační střelu Brestovský chytá.
50:53
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Ondřej Blažek (0:2).
50:53
2 na 0 ... Sýkora to posílá pod víko.
49:50
Rychlého střela pro změnu zblokována... jak netrefíme prvního chalapa před sebou tak míček netrefí branku... co s tím?
48:57
Mazur vybojoval čiště vybojoval míček a v souboji jeden na jednoho netrefuje branku.
47:30
Gebauer obchcal obránce Třebíče, klička sem tam, ale střela netrefuje branku... Dneska prostě není štěstíčko.
46:30
Třebíč poctivně brání a opavští se jen těžko dostávají k zakončení. Zatím 1:2 na střely na branku v 3. třetině.
44:31
Opava rozehrává na středu hřiště, Solný trefuje branku, jenže Brestovský nattáhl ruku a vyráží.
43:47
Martínek dvakrát úspěšný....
43:45
Sýkora se probíjel přes 3 hráče Opavy a radši udělal kolečko za svou branku,
41:40
Kostolány promáchl a míček se kutálí za ním...
37:12
Janata šel do kličky a Martínek vyráží míček nohou.
37:11
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Vojtěch Janata.
37:11
Mátl unikl středem a za aáchranou brzdu musel vzít Balnar, rozhodčí okamžitě zvedají ruce a bude trestné střílení.
36:00
Repček opět při chuti, ale ke smůle další zblokována střela.
35:07
Martínek fantasticky vyráží míček, který mu padal za zády jistě do branky,
32:15
Další rána Rychlého zblokována na roh.
31:32
Klečka s Kostou bojovali na malém, brankovišti. Brestovský zalehává míček.
31:14
Klečka na středu netrefuje míček.
30:59
Rychlého střela zblokána...
30:35
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
30:31
.... mimo jiné pozdravujeme el presidenta do ALP. :)
29:20
Rychlý vybídl Repčeka k teči, ten těsně netrefuje branku,
28:10
Gebauer si připravil pozici, ale netrefuje branku.
26:42
Zwinger vybojoval míček a ještě byl Mátlem zastaven nedovoleně. Alespoň na chvíli mají domácí míček.
26:10
Minutový zámek na domácí polovině, hosté dvakrát střílelil, pouze nad branku,
25:12
Vyloučen hráč Štěpán Sležka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hra rukou.
24:58
Kostolány byl v úniku zezadu sražen k zemi, rozhodčí pískají pouze faul, nikoliv vyloučení.
24:10
Z ničeho nic se před brankou domácích zjevil Salák F., Martínek zalehává situaci.
23:45
Trunkát s Beranem promasírovali hráče Třebíče, bohužel s faulem.
22:18
Klein zkusil štěstí z velkého úhlu a Brestovský musel zasahovat.
20:47
Dlabač v úniku, položil si Martínka, ale trefuje jen boční síťku branky.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 7:7
20:00
19:28
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Lukáš Mátl (0:1).
17:03
Kostolány se dostal k odraženému míčku a krosem našel Klečku. Na toho zívala prázdná branka, jenže Klečka netrefiuje. Prostě nechtěl no :D
16:40
Repček vypálil od modré a trefuje spojnici tyčky a břevna, velká škoda.
16:03
Akce na obou stranách. Jak opavský Mazur tak ani třebíčský Sýkora úspěšní nebyli.
12:54
Blažek dvakrát v akci, v obou případech úspěšný Martínek s pomocí brankové konstrukce. To už celkem smrdělo gólem.
11:54
Jeník Petlach v stejné pozici alespoň trefuje doprostřed branky. Brestovský v pohodě chytá míček do obou rukou.
11:20
Repček zkusil štěstí z poloviny hřiště, mimo.
10:42
Rychlý si prohodil místo s Klečkou, následně i míček a Rychlý pálil jen do nohou Brestovského.
10:00
Polovina první třetiny je za náma a zatím vidíme vyrovaný souboj, kde se vyloženým šancím zatím žádný tým nedostal. Takové to, neudělat chybu a vyčkat na chybu soupeře.
09:04
Mátl se probíjel kolem mantinelu až do doby než ho Olda Sova doběhl a čište ho obral. Mátl jen kroutí hlavou.
08:00
Sýkora se snažil projít kolem střídačky Opavy, jenže se mu do cesty postavil Kostolány a čiště ho o míček obral. Opava na míčku a střídá.
06:30
Olda Sova zkusil štěstí z úhlu, Brestovský pravou rukou vyráží.
04:46
Třebíčský Salák F. se teď jen těžce zvedá z palubovky, nejspíš pořádný koňar na stehno, au.
04:06
Ubráněno v suchém triku :)
03:30
Klečka vybojoval míček a ještě se Solným v oslabení ohrozili Brestovského v brance hostl.
02:35
První šanci hostů kryje Martínek.
02:06
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
01:41
Homolka se probíjel středem a byl po zásluze posekán několika hráči a rozhodčí zvedají pravici.
00:53
Opavská lajna u míčku a u první akce, kterou ale hosté ubránili.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Macálka, Lukáš Štveráček, Jaroslav Dlabač, Lukáš Mátl, Vojtěch Janata
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Marek Klečka, Štěpán Kostolány, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý